Školní batohy - Vans, adidas, Puma, Nike

Školní batohy - Vans, adidas, Puma, Nike

Batoh patří bez pochyby k jedné z nejdůležitějších součástí školního vybavení. Koneckonců s ním junior stráví celý školní rok - proto je tak důležité, aby se pohodlně nosil, pojmul všechny nezbytné drobnosti a vydržel intenzivní nošení. Stejně důležité je i to, aby se malému školákovi líbil a ladil s jeho stylem. Naštěstí v kolekcích známých sportstylových značek najdete mnoho různých modelů pevných a módních batohů, s nimiž každý student či žáček vstoupí do nového školního roku ve velkém stylu!

Batohy adidas, Puma a Nike - klasika sportovního designu

Kromě výše zmíněných otázek (jakými jsou pohodlí, odolnost a objemnost) hrají při výběru batohu velkou roli také detaily, které znatelně zlepšují funkčnost. Dodatečné kapsičky, silné ucho umožňující pověsit batůžek na háček anebo přihrádka na notebook - to vše má vliv na každodenní komfortní používání. Zelený batoh adidas Power V byl na bocích vybaven pásky a přezkami a také pohodlnými popruhy. Tento model jde dokonale ruku v ruce s péčí o životní prostředí - byl totiž vyroben z recyklovaného polyesteru. Puma Plus Backpack II je zase určen milovníkům minimalismu. Má v sobě přihrádku na notebook a síťované kapsičky na bocích. Díky černému barevnému provedení se bude hodit k jakémukoli outfitu. Pokud ale hledáte něco s poutavým vzorem, mrkněte na Nike NK Heritage Backpack AOP2. Vyznačuje se polstrovanými zády a odolnou tkaninou s vojenským motivem.

VYBÍREJTE Z NABÍDKY ŠKOLNÍCH BATOHŮ ADIDAS

VYBÍREJTE Z NABÍDKY ŠKOLNÍCH BATOHŮ NIKE

VYBÍREJTE Z NABÍDKY ŠKOLNÍCH BATOHŮ PUMA

Vans - batohy v městském stylu

Batohy značky Vans jdou dokonale ruku v ruce s městskými trendy a překvapují netypickými potisky a grafikami. Kolekce Vans Old Skool jistě padne do noty každému juniorovi, který sní o něčem s moderním, streetwearovým puncem. Takové modely jako Check Backpack (s šachovnicovým motivem) anebo také H2O Backpack (s originálním vzorem) propůjčí jakémukoli casualovému outfitu charakter. Modely Vans se ovšem nevyznačují jen super lookem - byly navíc vybaveny nastavitelnými popruhy, díky nimž je lze uzpůsobit individuálním potřebám těla, a také praktickými přihrádkami pro pohodlné roztřídění drobností.

VYBÍREJTE Z NABÍDKY ŠKOLNÍCH BATOHŮ VANS

Vak - lehká alternativa

Do školy se ovšem bude hodit i něco lehčího, např. sportovní vak. Představuje ideální úschovnu bot na tělocvik, ale může posloužit také jako dodatečná taška, do níž je třeba zabalit něco, „s čím se nepočítalo”. Mezi kousky od známých sportstylových značek objevíte spoustu barevných a funkčních modelů. Jedním z takových je např. vak adidas SP Gymsack - vyznačuje se dodatečnou kapsou na zip umístěnou vepředu. Nike NK BRSLA GMSK-9.0 se zase osvědčí při hodinách tělesné výchovy - síťkovaný panel usnadní proudění vzduchu, zatímco díky zesílené spodní části bude vak sloužit delší dobu.

VYBERTE SI SVŮJ VAK

340

240

290

203

350

217

290

112

290

209

490

250

290

150

340

190

290

187

340

170

240

190

290

142

290

203

Výběr vhodného batůžku je velkou výzvou - naštěstí se díky modelům od takových značek jako Nike, adidas, Vans nebo Puma stává o poznání jednodušší. Sázkou na batohy od osvědčených brandů získáte jistotu, že obdržíte výrobek, který snese všelijaké školní výzvy. V obchodě 50style proto určitě najdete ideální model!