Spojení retro stylu a nových trendů – Nike Air Max Excee

Spojení retro stylu a nových trendů – Nike Air Max Excee

Hledáte novou inspiraci ke stvoření fantastické a módní stylizace na běžný den? Napovíme Vám: propojení retra s moderním stylem bude trefou do černého! Takový mix se skvěle prezentuje za každých okolností a je velmi trendy, obzvláště jestli saháte po něčem s výrazně sportovním nádechem. Nezapomínajíc o pohodlí a odolnosti, zvolte design, který v sobě propojuje všechny tyto přednosti – zvolte Nike Air Max Excee. Tento model, to je opravdové splnění přání každého fanouška streetstyle!

Swoosh znamená jakost

Jsou značky, který není třeba nikomu představovat – vystačí zmínit název a všichni vědí, s čím mají dočinění. Nike je bezpochyby jednou z nich! Produkt s logem Swoosh již dlouhá léta vládnou na ulicích velkých i malých měst a sama značka si ne bez důvodu zasloužila jméno kultovní. Však také má ve svém názvu jméno bohyně vítezství. To je vlastně znak a dobré znamení, o čem dokonale vědí profesionální sportovci i amatéři milující aktivní odpočinek. Obuv Nike již nejednoho sportovce dovedla k vítězství a série Air Max, ačkoliv již má své roky, je stále jednou z oblíbených. Revoluční systém vzduchových polštářků, viditelných přes okénko v podrážce, garantuje komfort na nejvyšší úrovni a podporu nohy dokonce i během nejvíce aktivního dne. A když tohle řešení nezklamalo běžce či basketbalisty, jistě si poradí i s běžným nošením. Přesvědčte se, že jestli jde o konstrukci, Nike nemá sobě rovných – a může to dokázat například sneakery Air Max Excee.

Úklon na stranu dávných trendů

Během hledání obuvi na běžné nošení, se samozřejmě zaměřujeme na kvalitu zpracování a užité technologie. Look má jednak značný význam – a možná dokonce větší, než pohodlí či trvanlivost! Jsme připraveni přistoupit na kompromis a zrezignovat z komfort na úkor vzhledu, abychom se ve finále cítili dobře a s vědomím, že naše stylizace dobře podtrhne náš charakter. Naštěstí nyní nemusíte vybírat. Sneakersy Nike Air Max Excee plné stylu Vám umožní zachovat maximální pohodlí hodné runnerů, jednak ne na úkor dobrého looku. Tento model je zkonstruovaný na základě opravdové legendy streetstyle – bot Air Max 90, které před třiceti lety dobyly srdce milovníků městských trendů na celém světě. Jejich dynamický a runningový profil se natolik dokonale osvědčil ve všedních stylizacích, že je chtěli mít absolutně všichni. Dnes se kultovní model, který někteří stále vzpomínají, vrací zpět, ale ve zcela nové, svěží a ještě více uchvacující verzi. Pozvěte nespoutaná 90. léta do své skříně a vsaďte na stylizace inspirované nejvíce aktuálními trendy. Nechť všichni vědí, že držíte krok s módou – a že to děláte po svém. Tak, jak to máte rádi.

Nike Air Max Excee – moderní retro

Samotný vzhled inspirovaný minulostí jednak někdy nestačí. Na kopírování není nic tvůrčího. Nejvíce zajímavé jsou jak je známo takové projekty, které čerpají z minulosti, jednak nezapomínají o současnosti. Spojení novodobosti a retra – to je právě klíč k opravdu podařené stylizaci! Propojování elementů se zcela různých časů není jednoduché, ale bez obav, je na to způsob: stačí sáhnout po něčem, například po obuvi, která sama v sobě je vlastně takovým nadčasovým mixem. Tehdy je vše snadnější! Nabídkou, která splní tento úkol, jsou bezpochyby Nike Air Max Excee. Projektanti během tvoření těchto bot sáhli po oblíbeném streetstyle modelu, ale dali nám něco víc, než jen jeho novu-starou verzi. Se zaměřením na současné potřeby a vynálezy, osvěžili celkový vzhled se zachováním jedinečného charakteru originálu. Něco pozměněné proporce svršku nedělají rozruch, ale upoutají zrak dokazujíc, že značka ještě neřekla své poslední slovo, a že stále cítí puls velkých měst. Osvěžená klasika, ve které minulost navazuje dialog s budoucností, to je mix hoden mistra městských trendů - tedy Vás!

Vyberte si své Nike Air Max Excee

2290

1572

2990

2242

2990

2151

2290

1665

2990

2270

2990

2242

2290

1665

2990

2080

2990

2080

2290

1757

2290

1717

2990

2152

2990

1971

2990

1971

2790

1971

2990

2392