Stylizacja za 150 zł

Obléct se dobře a stylově bez omezených financí? Maličkost! Zkompletovat outfit od hlavy až k patě za řekněme 1000 Kč? To už je výzva! Ujali jsme se toho a přicházíme s pánskou a dámskou stylizací za maximálně 1000 Kč. Podívejte se co jsme vybrali ze sortimentu 50 style.

Muži v černém

Černé tričko marškinėliai Černé kalhoty feewear Černé tenisky Feewear

Při omezeném rozpočtu vsaďte na klasiku a bezpečné řešení. A takovým je právě černá. Osvědčí se na každou příležitost a každému typu postavy. Co jsme připravili pro pány? Pánské kalhoty Lotto – ideální na trénink, do posilovny i na každodenní nošení. Kalhoty mají sportovní charakter, proto celou stylizaci udržujte v tomto stylu. Jako horní část nabízíme tričko O’Neill zhotovené ze 100% bavlny. Poskytne komfort nošení, prodyšnost a pohodlí. Boty? Naším tipem je model Feewear Astana. Monochromatické, lehké a moderních střihů – osvědčí se v různých pánských stylizacích: sportovních i těch na všední den.

Částka: 797Kč

Vzkaz se špetkou růžové

dámské tričko Lotto Černé dámské legíny růžové Feewear Tenese

Co pro ženy? Tričko! Do kompletu zvolte kalhoty značky Lotto, které podtrhnou Vaši postavu. Mix elastanu a viskózy se dobře osvědčí v každodenních situacích i sportovních aktivitách. Černé kalhoty nebudou vypadat nudně, pokud je zkombinujete se zajímavým doplňkem. Naší nabídkou jsou boty Feewear Tenese v super ženském růžovém odstínu. Černá se špetkou intenzivní barvy, to je novodobá verze monochromatické stylizace.

Částka: 677Kč

Konec konců nejlevněji

Prohlédněte si i jiné značkové nabídky v zóně nízkých cen. Poslední kusy z kolekcí top značek, jako jsou Nike, adidas, Puma, Reebok, Umbro, Feewear, Lotto, Fila, najdete v těch nejlepších cenách.