To nejlepší v kategorii dětských sandálů od Nike, adidas a New Balance

To nejlepší v kategorii dětských sandálů od Nike, adidas a New Balance

Slunečné dny konečně nahradily ty chladné a deštivé. Zasloužené prázdniny jsou tu. A není to jen čas na hraní a relaxaci, ale také vhodná doba na osvěžení šatníku. Kozačky, sněhule a gumáky putují do útrob skříní. Jejich místo teď patří lehkým a pohodlným sandálům. Který model je nejvhodnější pro malou nožku? Prohlédněte si širokou nabídku špičkových značek - Nike, adidas a New Balance. Tyto značky se blýskly vynikajícími letními nabídkami, které zaručují nejvyšší pohodlí a nejlepší vzhled.

Kvalita potvrzená značkou Swoosh

Návrháři dětských sandálů mají těžký úkol. Musí ve funkční celek spojit vhodnou konstrukci, vysoce kvalitní materiály a k tomu odhadnout vkus nejmladší skupiny zákazníků. Naštěstí nejlepší značky mají dlouholeté zkušenosti, které dokážou proměnit v perfektní juniorskou nabídku. Nike jde příkladem. Jeho nabídka zahrnuje varianty pro předškoláky a větší děti. Modely jako Nike Sunray Protect nebo Nike Kawa jsou ideální pro dovolenou ve městě i u vody. Sandály jsou vyrobeny z rychle schnoucích materiálů, které jsou šetrné k pokožce a zajišťují tak pohodlí za všech podmínek. Suchý zip stabilizuje chodidlo a umožňuje individuální nastavení. Pěnová podrážka tlumí nárazy a adhezivními běhoun umožní užít si každý krok. Prázdninové barvy podtrhuje slavné logo Swoosh.

VYBÍREJTE Z NABÍDKY DĚTSKÝCH SANDÁLŮ OD NIKE

790

690

790

690

790

650

690

490

690

550

Pro milovníky prázdninových dobrodružství - sandálky adidas

Značka adidas připravila speciální nabídku pro aktivní děti. Léto je čas nejen pro zábavu na zahradě, ale také pro návštěvy bazénu, skotačení u moře nebo pro pěší turistiku. Milovníkům vodních radovánek se zalíbí model Altaswim - jsou to sandály určené k plavání. Jsou vyrobeny z rychle schnoucích a nepromokavých materiálů. Jedete letos do hor namísto k moři? V takovém případě zabalte do kufru boty z řady adidas Performance - Capitain Toey. Odolné, pohodlné, stabilní a navíc vybavené systémem Traxion, který zajišťuje perfektní přilnavost, chrání proti uklouznutí.

New Balance – vždy módní a cool

Sandály pro děti jsou dokonalým řešením nejen pro outdoorové aktivity, stejně tak se hodí do školky, školy a na doma. Zkrátka hlavně tehdy, když potřebujete lehké a pohodlné boty. Nezapomínejte také na to, že dětem není zrovna lhostejné, co mají na nohou! Proto je důležitý také střih a barva sandálů. Úchvatnou nabídku barev nabízí New Balance. Značka se specializuje na sportovní modely a ví zcela přesně, jak vytvářet pohodlné a bezpečné modely. Třeba modely K2013GRP nebo K2004PLM mají vše, co očekáváte od letní obuvi a zároveň se každý špunt zamiluje do jejich pestrých vzorů a veselých barev - růžové, fialové nebo modré. Jsou doplněny písmenem N a náramně se hodí k outfitu na dětské hřiště nebo na procházku do parku, kdy ochrání chodidlo před přehřátím a nepříjemnými puchýři.