Tyto béžové tenisky obohatí vaše stylizace!

Tyto béžové tenisky obohatí vaše stylizace!

Bílé boty na každý den? To je trendy! Ale místo toho, abyste pouze slepě následovali módu, zkuste se řídit vlastními pravidly! Taková volba je klíčem k dobrému pocitu z nás samých po celý den. Jak to udělat? Máme pro vás dobrý tip: namísto klasické bílé vsaďte na lehce zabarvené odstíny. Béžové sneakery jsou proto ideální volbou, která dokonale obohatí vaše každodenní stylizace - a tak na vás na 50 style čeká široký výběr modelů šitých na míru potřebám milovníkům aktivního odpočinku. Jen směle do toho - prohlédněte si všechny modely a najděte si mezi nimi svůj must-have. Jsme si jisti, že se vám u nás zadaří.

Pro milovnice aktivního životního stylu

Nemohou zde chybět béžové tenisky pro ženy. Ale jsou natolik různorodé, že si mezi nimi každá fanynka pohybu jistě najde kousek podle svých představ! Můžete troufale vsadit na městský styl, experimentovat s moderními trendy, anebo dokonce... sáhnout po retro looku! Co se týče toho posledního, budou ideální volbou Fila Ray X Select. Tento kousek s duší představuje další navázání na trend ugly shoes, které u této značky najdeme - a na které se poslední dobou specializuje. Nikdo nevyrábí tak „ošklivé boty” jako právě Fila! Nejenom, že skvěle vypadají a dodávají stylizacím špetku dravosti, ale jsou také neobyčejně pohodlné - prostě stvořené na to, abyste v nich mohli běžet ještě dál. Dáváte přednost něčemu jemnějšímu, něčemu... ženštějšímu? Na jaře některé z nás mají tyto tendence a jim vychází vstříc firma Vans. Tenisky v béžové barvě se známým logem můžete mít hned v několika verzích - protože kromě světlého pozadí se na svršku nacházejí rovněž květinové prvky, jež jsou romantické a velmi stylové. V nabídce známých značek najdeme něco i pro vyznavačky klasiky. Postačí se podívat na béžové Reebok Royal Glide či na dámské adidas Advantage, abyste objevili existenci jistého kánonu každodenní módy, která nezklame v žádné ze svých podob. Tyto modely úspěšně nakombinujete jak s džíny či joggery, tak i s oblíbenými šaty nebo sukní. Vypadá to dobře, že?

Vyberte si béžové dámské boty

1790

1035

1890

1606

1590

834

1990

1320

1590

954

1790

1432

1790

1305

2990

2080

1790

1187

1290

513

1690

833

1590

902

1890

1215

1990

1431

1790

1035

Béžové sneakery pro něj? Ano!

Světlé boty na každý den mohou mít také pánové. I oni si mohou zvolit, který styl jim nejvíce pasuje! Pro fanoušky městské klasiky, kteří oceňují především osvědčená řešení, budou ideálním kouskem Nike Court Vision. Ačkoliv jsou bílé, tak díky béžovým a barevným prvkům na logu značky dostávají zcela výjimečný charakter, jenž má potenciál osvěžit i ten nejnudnější outfit. Navíc, jak už je u bot Nike zvykem, se vyznačují rovněž vskutku mistrovským pohodlím, díky němuž budete moci běžet ještě dál! A jaké jsou jiné možnosti? Můžete například navázat na aktuální trend retro looku - vašim požadavkům vyjde vstříc značka adidas. Béžové boty Run 60s a Run 70s jsou stylové kousky, které čerpají plnými doušky z runningového designu z minulých let. Návrháři při tom nezapomněli, že ačkoli se vkus nemusí měnit, mohou se změnit nároky, a proto se postarali o to, aby známé tvary představili ve vylepšené a ještě pohodlnější verzi. Dokonalé, není-liž pravda? Ale nebojte, ještě nekončíme! Máme pro vás ještě jeden model pánských béžových tenisek, taktéž s logem třech proužků - adidas Crazychaos. Jedná se o kousek pro aktivní a náročné muže, kteří milují sportovní inspirace a nosí je každodenně, jako by si právě vyrazili do posilovny. Výhody takového řešení? Komfort a look plný charakteru, který k vám přitáhne pozornost - a speciálně v takových barvách!

Vyberte si béžové pánské boty

1690

690

1690

850

1290

455

1790

1305

1790

1305

1490

1043

Béžově pro juniory!

Designéři největších značek nezapomínají ani na děti a teenagery. V nabídce nejpopulárnějších a nejslavnějších brandů nemohly přeci chybět ani béžové boty pro juniory! Ideální kousek pro každého žáka najdeme například v nabídce Vans. Tenisky YT Asher představují vskutku výjimečný model, který se odlišuje od jiných nejenom barevným provedením, ale také zajímavým šachovnicovým potiskem. Takové nevšední řešení ve spojení s klasickým profilem, dokonale známým všem milovníkům skejťáckého looku, bude skvělou volbou do školy... a nejen jí! Béžové boty může vaše ratolest nosit i za zdmi školy, a to každý den. Kecky Vans se osvědčí o prázdninách, protože se snadno obouvají, jsou pohodlné a vypadají fantasticky ve společnosti šortek či krátké sukně. Trendy a pohodlně? Jedině!

Vyberte si béžové dětské boty

990

712

1190

722

1290

892