Vak na záda – doplněk nejen na boty

Vak na záda – doplněk nejen na boty

Bývají dny, kdy se nemůže rozhodnout, co si chceme s sebou vzít. Taška na rameno bývá nepraktická a kromě toho se obáváme o správné držení těla - obzvláště u dětí, a klasický batoh je zase příliš velký… nebo nepohodlný během léta, protože se nám díky němu potí záda. Takže jak přenášet své věci? Odpovědí je vak na záda – lehký, praktický a nezatěžující páteř. Myslíte, že je vhodný pouze pro školáky? Že je možné v něm sbalit pouze boty? Omyl! Přesvědčte se, kolik využití má tento doplněk - jistě budete zaskočeni!

Základ školní výbavy

Není tajemstvím, že vaky na záda byly využíváte především školáky. A samozřejmě jsou skvělým způsobem na uchování přezůvek nebo bot na hodiny tělesné výchovy. Dodatečný vak v batohu umožní ochránit sešity a knížky před poškozením a také zachovat hygienu. Ale to není všechno! Tento element se skvěle osvědčí rovněž mimo školu, kdy dítě vyráží na mimoškolní sportovní aktivity. Dobrý vak na záda adidas, Nike či Up8 umožní sbalit celou výbavu potřebnou na fotbalové utkání či na bazén. Ručník, plavky, brýle a pantofle? A možná fotbalovou výbavu a láhev s vodou? To nejsou jediné možnosti! A co víc, díky bohaté nabídce a zaskakující kreativitě projektantů známých značek, každý junior najde ideální model pro sebe. Růžový vak pro dívky nebo modrý pro chlapce? A možná dravý gepardí vzor pro módní náctileté děvčata či energický potisk pro energetické kluky? To vše u nás najdete!

Nejen pro studenty

Ale vak na záda nebude přídatný pouze ve škole. Skvěle se osvědčí i mimo školu, ve zcela běžných situacích, například na nákup či setkání s přáteli. A o víc – z tohoto praktického elementu mohou čerpat nejen junioři, ale rovněž jejich rodiče! Pouliční móda, tedy současně populární streetwear, ráda doplňuje casualové stylizace o sportovní elementy, proto vaky spojovány především s posilovnou či fitness sálu, jsou dokonalým doplňkem každodenních stylizací. Tento praktický doplněk nám umožní mít pod rukou vše, co je nezbytné, propojujíc přednosti tréninkové tašky s batohem, který ne každý rád nosí. Obáváte se o svůj look? Žádný problém – slavné značky vědí, co potřebujeme! Můžete vybrat klasické řešení, jako například Umbro Moruga či vak adidas Gympack, které se osvědčí za každých okolností nebo sáhnout po něčem více inspirovaným aktuálními trendy. Příklad? Dokonalou nabídkou plnou stylu, ideální na jaro či léto, je květovaný vak na záda Feewear Nandi. Pro fanoušky a fanynky něco více dravých stylizací, bude jedinečnou volbou Nike Brsla Gmsk s nesmrtelným maskáčovým potiskem. Stačí pouze oblíbené džíny a tričko – jednoduché nebo s delikátním vzorem, kšiltovka a kecky či sneakery a perfektní stylizace je připravena!

Vak na záda a vyrážíme!

Tento element garderoby jednak má mnohem víc předností. Skvěle se osvědčí nejen pouze během všedních dní a do školy, ale rovněž na výlety. Vak na záda, to je ideální volba na procházku po horách, výlety na kole či během zvídání památek. Proč se oplácí na něj vsadit – a to bez ohledu na věk? To je jednoduché – protože nám umožní být připraveni na všechno! Pohodlné popruhy rozloží zátěž rovnoměrně po obou stranách zad a lehká konstrukce nezatěžuje – ani nás, ani naší stylizaci. Co víc, praktický vak Vám umožní být vždy připraveným na každou příležitost. S úspěchem do něj sbalíte nejen peněženku a telefon, ale také mikinu, malý deštník či pláštěnku, čepici nebo klobouk a sluneční brýle. Co když Vás cestou zaujme nějaká památka? Pro ni se ve Vašem vaku rovněž najde místo, stejně tak jako na láhev s vodou či fotoaparát. Jednoduše řečeno: můžete do něj vložit nejen boty, ale vše, co je nezbytné! A právě proto vak na záda je dokonalou volbou nejen pro školáky, ale pro každého, kdo má rád aktivní odpočinek a každodenní stylizace s nádechem sportovní lehkosti. Možná je řeč právě o Vás?

VYBERTE SI SVŮJ VAK

290

112

290

203

290

203

290

161

290

209

290

232

240

135

240

135

290

153

350

245

350

245

350

217

290

187

290

209