Sportovní boty po kotníky jsou rozhodně hitem tohoto podzimu a zimy. Místo toho, abychom měnili naše oblíbené modely adidas, Nike či New Balance na kozačky, můžeme s úspěchem nosit jejich podzimní a zimní varianty. Nabídka obuvi tohoto druhu je tak ohromná, až se nám z toho může zamotat hlava. Zůstává zde ještě jedna otázka – jak je nosit? Představujeme Vám všechny nejnovější modely z 50style a poradíme, jak z nich udělat základ pro fantastickou stylizaci.

Pro ženy:

Dámské černé Nike Court Borough s vyšším svrškem

Dámské černé Nike Court Borough s vyšším svrškem

Hlavním hrdinou těchto bot je růžové zlato. Tato trendy barva z roku 2016 byla v podstatě všude – od vybavení domů až po doplňky k telefonu. Na pozadí klasické černé se prezentuje skvěle a může obohatit Vaše stylizace. Takové sportovní boty na zcela ploské podrážce můžeme nosit k úzkým kalhotám. Osvědčí se rovněž tehdy, když k nim dodáme parku nebo elegantní plášť. Jediné čeho se vyhýbáme, to je nošení v kombinaci se sukní, ledaže bychom si chtěli narušit proporce postavy.

Nike WMNS MD Runner 2 Mid s vyšším svrškem

Dámské černé Nike WMNS MD Runner 2

Pro některé je nejvyšší předností bot jejich univerzálnost. Pokud toužíte po botách, které budou pasovat ke všemu, MD Runner Vám jistě padnou do gustu. Minimalistická barva, to je něco, co poskytne nekonečné možnosti ve vytvoření stylizací a sportovní střih těchto bot zajistí, že se osvědčí jak ke kalhotám, tak i k sukni.

Nike Court Borough Mid (dříve Nike Recreaction)

Dámské černé Nike Court Borough Mid

To je věc velmi charakteristická a ne pro každého. Velké bílé logo značně vyniká na černém pozadí. Rovněž podrážka silně kontrastuje se svrškem. Jak takové boty zakomponovat do stylizace? Můžeme je ztlumit jednoduchými džíny a klasickým camel pláštěm. Díky tomu získáme elegantní look se špetkou nonšalance.

Nike WMNS Tanjun High Winter

Bordové Nike Tanjun s vysokým svrškem

Nike pro milovnice japonského minimalismu typu Nike Tanjun. Jsou lehké, mají pěkný tvar a geniální kombinaci barev, proto se osvědčí v každé stylizaci, dokonce i v té více oficiální. Nebojte se je komponovat s černými punčocháčemi a sukní. Taková kombinace nám opticky prodlouží nohy! Stejně tak s dodáním černých džínů nebo legín.

Puma ST Winter Boots

Dámské šedé boty Puma ST Winter

V tomto sestavení nemohou scházet opravdové zimní sportovní boty, které vzhledem připomínají sněhule. I ty jsou rovněž velmi funkční, poněvadž jsou oteplené a velmi přilnavé. Puma je uvedla ve dvou barevných verzích – velmi tlumené i v té pro odvážnější, milující netypické kombinace. Takové sportovní sněhule se dokonale osvědčí v kombinaci s péřovou bundou.

Pro muže:

Nike Court brough Mid Prem

Pánské černé boty Nike Court mid

Je to verze odvozená od dámského modelu, jednak v tomto případě je více tlumená. Nejen s ohledem na šedou barvu svršku, ale rovněž na nekontrastní logo. Zajímavým elementem je kostkovaný vzor na horní části svršku. Takové Sportovní boty poskytnou širokou škálu možností pro vytváření různých stylizací, jednak nejlépe budou vypadat s černými kalhotami.

Nike MD Runner 2 Mid Prem

Pánské hořčicové boty Nike MD Runner 2 Mid

Nadčasová klasika v černé univerzální barvě. Takové boty můžete nosit ke všemu, bez ohledu na to, jakou barvu a styl oblečení zvolíte. Pokud však máte chuť na něco jiného, zvolte jejich druhou variantu v medovém odstínu. Taková barva bot je mezi muži velmi populární v období zimy a geniálně vypadá v kombinaci olivově zelenou parkou.

Nike Tanjun Chukka

Pánské černé boty Nike Tanjun Chukka

Další klasické sportovní boty s vyšším svrškem, které můžete spárovat s každými kalhotami a bundou. Jednak jak šedé, tak i černé, můžete rovněž zkomponovat s elegantními stylizacemi! Neváhejte s dodáním bílé košile a černých úzkých kalhot, minimalistický design zajistí, že se dokonale prosadí v takovéto oficiální kompozici.

Nike Hoodland Suede

Pánské žluté Nike Hoodland Suede

To je nabídka pro opravdové městské poutníky, kteří si nejvíce cení pohodlí a přilnavost podrážky na kluzkém povrchu. Barva umožní tvoření mnoho stylizací s jejich užitím, dokonce i tehdy, kdy máte chuť na světlé kalhoty.

adidas 10XT WTR Mid

Pánské šedé boty adidas 10 XT

Je to nejspíš nejodvážnější model z celé nabídky pánských bot tohoto typu. Vyznačuje se zajímavou barvou, která s jistotou oživí každou stylizaci, ale jednak nejsložitější pro komponování. Pokud hledáte bezpečné řešení právě pro tyto boty, vyzkoušejte je kombinovat s klasickým šedým pláštěm.

adidas Daroga Plus Mid Lea

Pánské bordové boty adidas Daroga Plus

Klasické sportovní boty na zimu, které padnou do gustu fanouškům trackkingu. Podrážka tohoto modelu vypadá zcela jinak než u všech předchozích, poněvadž je doplněna pevným dezénem. boty jsou ideální k džínům a parce, ale také k teplákovým kalhotám a péřové bundě ve více víkendovém vydání.

Puma Desierto Sneaker

Pánské žluté boty Puma Desierto Sneaker

Seznam uzavírají boty od Pumy ve dvou barevných verzích. Pískové jsou méně elegantní, ale osvědčí se v casualových stylizacích, především pokud se oblékáte uvolněněji. Černé kožené, to je nabídka pro všechny, kteří si cení komfort v klasickém vydání. Jejich design zajistí, že jsou vhodné rovněž do více oficiálních outfitů.