První sportovní boty měly prvotně sloužit osobám, které provozují sport – to je logické :). Mezitím jejich novodobý vzhled způsobil, že je nosí nejen profesionální sportovci. Získaly si srdce osob na celém světe a to v každém věku. Mnoho kolekcí se inspiruje konkrétní disciplínou. Boty Nike Court čerpají inspiraci z tenisové módy. Nemusíte hrát tenis, abyste si mohli pořídit takový pár bot.

Boty na tenis

Během hry tenisu nohy pracují velmi intenzivně, proto klíčovým elementem garderoby jsou odpovídající boty. Musejí být lehké – během dynamické hry mohou být zbytečnou přítěží. Během utkání je neobvykle důležitá rychlost hráče, mnohdy to rozhoduje o výsledku hry.

Bílé Nike Court Royale

Bílá barva Nike Court Royale - modelu inspirovaného tenisovou módou

Profesionální hráči vybírají boty s ohledem na druh povrchu, na kterém bude hrát. Stejně tak je to v případě bot na běhání: druh povrchu a jeho tvrdost jsou při výběru podstatné. Dodatečně jsou během nákupu důležité a požadované takové přednosti, jako prodyšnost, odpružení a svoboda pohybu.

Tenisové inspirace

Kolekce Nike Court čerpá inspirace z tenisové módy a stylu osob, zabývajících se tímto sportem. Sport inspiruje odedávna – většina nejpopulárnějších modelů vznikla za účelem zvýšení efektivity sportovců. To bylo hlavním cílem projektantů, zlepšení výsledků a zvýšení rychlosti závodníků. Fakt, že se později staly objektem touhy trendsetterů, to je už vedlejší efekt (na který si producenti příliš nestěžují).

Tmavě modré Nike Primo Court

Nike Primo Court – druhý z dostupných modelů v internetovém obchodě 50Style inspirovaných tenisem

Nike Primo Court

Boty z této kolekce jsou dostupné ve dvou verzích – nízké a vyšší po kotníky.

Nike Primo Court vysoké verzi

Nike Primo Court v různých verzích svršku: nízké a vysoké

Zaujaly Vás nižší modely? V našem sortimentu najdete dámské i pánské modely. Jsou nadčasové a prostě hezké. Pro pány jsou bezpečné a neutrální nabídky Nike Primo Court: černé, hnědé (se svrškem z přírodní kůže) nebo tmavě modré.

Černé Nike Primo Court pro muže Nike Primo Court pro muže

Pro ženy máme něco super ženského

Nike Primo Court pro ženy

Nike Primo Court MID, to jsou kotníkové boty pro ženy. V nabídce 50Style jsou dostupné ve dvou barvách: bílé a černé.

 Nike Primo Court Mid pro ženy Černé Nike Primo Court Mid pro ženy

Střih bot, výška po kotníky a super módní kropenatý vzor – to je něco pro osoby, které se rády odlišují. Gumová podrážka dodá komfort a pohodlí, unikátní vzor s dvoubarevnými puntíky upoutá pozornost kolemjdoucích.

Nike Court Royale

Jsou to jednoduché nízké boty inspirované tenisovým designem. V našem internetovém obchodě jsou dostupné varianty pro muže a děti. Klasický model v černé je v našem obchodě bestsellerem. Proč jsou tak populární? Boty jsou vyrobené z přírodní kůže, mají úhledný tvar a jsou dostupné za velmi atraktivní cenu. Nemusíte investovat vysokou částku na pár kožených bot - Nike Court Royal jsou toho dokonalým příkladem

černé Nike Primo Royale

Jinou barevnou variantou tohoto modelu je bílá. Univerzální klasickou barvu můžete nosit na mnoho způsobů: ve sportovní stylizaci na trénink, na každý den, do města a v létě se světlým tričkem a kalhotami po kolena.

Pánské bílé Nike Primo Royale

Další varianta – ze semiše – má jiný sportovní charakter, který bude odpovídající pro mnohé příležitosti. Díky materiálu vypadají velmi novodobě. Sportovní design byl prolomen semišem, který se ve výrobě užívá spíše u formálních bot. Módní experti radí, nekomponovat semišové boty s lesklými koženými doplňky. Pokud si chcete vzít opasek, zvolte semišový model, stejně tak v případě pásku u hodinek.

Šedé Nike Primo Court modré Nike Primo Court

Dětská nabídka v bílé barvě, to je must have ve skříni každého módního teenagera. Bílé boty jsou hitem už po několik sezon. Nejlépe vypadají s černou od hlavy až k patě.

Bílé Nike Primo Royale pro děti