Kopačky na fotbal

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 3

Cena

POHLAVÍ

Velikost

ZNAČKA

Barva

Podrážka

3 – tolik máme v obchodě kopaček. 


Již mnoho let je fotbal nejpopulárnější sportovní disciplínou. Zápasy se v této disciplíně konají na různých úrovních po celém světe. Od školních soutěží a amatérských lig, až po profesionální úroveň první ligy.

Každý, kdo chce koupit kopačky, stojí tváří v tvář velkému výběru značek a modelů. Ačkoliv vypadají všechny boty tohoto druhu podobně, mohou se od sebe výrazně lišit. Některé jsou například přizpůsobeny trávníku, jiné jsou navrženy s ohledem na umělé povrchy nebo vhodné pro hru v krytých prostorech.

Důležitý je nejen výběr správné velikosti, ale rovněž šířky a přizpůsobení noze. Dobře zvolené boty jsou také zárukou odpovídající ochrany nohou, kloubů a svalů. Stojí za to zvolit kopačky osvědčených značek, jakými jsou například Umbro a adidas, bez ohledu na to, jestli jste amatérským sportovcem či profesionálem. Jednak předejdete zranění a navíc budete mít jistotu, že Vám boty vydrží mnoho tréninků a zápasů. Ale nejen to, kvalitní značkové modely jsou často vybaveny funkcemi, které například zlepší přilnavost k povrchu, stabilitu, odpružení a manipulaci s míčem.

V naší rozsáhlé nabídce značkových modelů najdete kvalitní kopačky značek Umbro, Lotto či Nike ve skvělých cenách. Kromě svých funkčních předností mají aerodynamické provedení a módní design. Zalíbí se všem fotbalovým nadšencům.

 

CZK 590

Velikosti

38 38,5

1190 Kč

590 Kč

Nike
CZK 990

Velikosti

42,5 43 45

1390 Kč

990 Kč

Nike
CZK 290

Velikosti

37 38 39

1240 Kč

290 Kč

Lotto
Zobrazit:
z 3

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím