Kopačky na fotbal

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 1

Cena

POHLAVÍ

Velikost

ZNAČKA

Barva

Podrážka

1 – tolik máme v obchodě kopaček. 


Již mnoho let je fotbal nejpopulárnější sportovní disciplínou. Zápasy se v této disciplíně konají na různých úrovních po celém světe. Od školních soutěží a amatérských lig, až po profesionální úroveň první ligy.

Každý, kdo chce koupit kopačky, stojí tváří v tvář velkému výběru značek a modelů. Ačkoliv vypadají všechny boty tohoto druhu podobně, mohou se od sebe výrazně lišit. Některé jsou například přizpůsobeny trávníku, jiné jsou navrženy s ohledem na umělé povrchy nebo vhodné pro hru v krytých prostorech.

Důležitý je nejen výběr správné velikosti, ale rovněž šířky a přizpůsobení noze. Dobře zvolené boty jsou také zárukou odpovídající ochrany nohou, kloubů a svalů. Stojí za to zvolit kopačky osvědčených značek, jakými jsou například Umbro a adidas, bez ohledu na to, jestli jste amatérským sportovcem či profesionálem. Jednak předejdete zranění a navíc budete mít jistotu, že Vám boty vydrží mnoho tréninků a zápasů. Ale nejen to, kvalitní značkové modely jsou často vybaveny funkcemi, které například zlepší přilnavost k povrchu, stabilitu, odpružení a manipulaci s míčem.

V naší rozsáhlé nabídce značkových modelů najdete kvalitní kopačky značek Umbro, Lotto či Nike ve skvělých cenách. Kromě svých funkčních předností mají aerodynamické provedení a módní design. Zalíbí se všem fotbalovým nadšencům.

 

CZK 290

Velikosti

38

1240 Kč

290 Kč

Lotto
Zobrazit:
z 1

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím