Champion Bold

(5)

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 5

Cena

POHLAVÍ

VELIKOST

    Méně Více

BARVA

Prohlížíte si Champion Bold
Dostupné modely bot: 5

Populární kolekce tenisek Champion:

Champion Sprint
Champion Rebound

Velikosti

36 37 38 39

Velikosti

36 37 38 39

890 Kč

495 Kč

Champion

Velikosti

36 37 38 39

Velikosti

36 37 38 39

890 Kč

495 Kč

Champion

Velikosti

40 41 42 43 44 45 46 47

1190 Kč

637 Kč

Champion

Velikosti

31 28 32 33 34 35 29 30

Velikosti

31 28 32 34 29

790 Kč

467 Kč

Champion

Velikosti

31 28 32 34 29

Velikosti

31 28 32 33 34 35 29 30

790 Kč

465 Kč

Champion
Zobrazit:
z 5

Champion Bold – směle sáhněte po tom, co je nejlepší!

Představte si ideální obuv. Čím by se měla charakterizovat? Seznam nároků může být opravdu dlouhý. Jistě boty musejí být odolné, aby Vás nezklamaly v situacích, kdy na ně nejvíce spoléháte. Máte rádi aktivní odpočinek, ale bez tlaku, takže by Vám měly zaručit skutečně mistrovské pohodlí... za každých okolností. A těch je nespočet! Univerzálnost je tedy rovněž důležitá. Vysněné sneakery se musejí osvědčit na procházku, během projížďky na kole, ale také víkendového výletu mimo město či během venčení psa. Je jednak ještě jeden aspekt, důležitý pro každého milovníka ležérního looku na všední den – vzhled. Ideální boty jsou takové, které můžeme nosit jak během více aktivního dne, tak i ty lenivější dny. To je opravdu spousta požadavků... ale víte, že existuje model, který je všechny splňuje? Je to model Champion Bold, boty právě pro takové osoby, jako jste Vy.

Známá jakost, známý styl

Značka Champion se již od jisté doby stává čím dál více populární mezi milovníky městského stylu se sportovním nádechem. A to je velmi dobře, protože další nabídky dokážou uchvátit! Projektanti měli čas získat zkušenosti a svá řešení testovali na těch nejnáročnějších – mezi jinými členy americké armády. Produkty s logem Champion docenili rovněž studenti účastnící se v závodech. A když dokonce ani vojáci nebyli zklamání, Vy také nebudete! Stojí zato vsadit na všechny nabídky této značky a boty Champion Bold budou ideální na začátek. Proč? Je to prosté: protože garantují vše, co potřebujete nejvíce. Nezáleží na tom, jaké máte plány - procházka, setkání s přáteli, procházka, projížďka na kole či jednoduše celý seznam každodenních povinností, s nákupy na první příčce. Od teď se vždy můžete těšit komfortem v dokonalém stylu – a to bez problému! Ačkoliv značka drží krok s trendy, již dávno vyvinula vlastní charakteristický styl a směle mu dává volný průchod. Právě proto Champion Bold již z dálky upoutávají pozornost – jednoduše vypadají originálně! Nejsou přitom křiklavé; zato dodají celé stylizaci výjimečný charakter, který skvěle podtrhne Vaši vášeň ke spotu. Zní to dobře? Tak poslouchejte dál, protože to ještě stále není konec všech předností!

Boty Champion – ideální volba pro všechny!

Kdo řekl, že pohodlím, stylem a odolností se mohou těšit pouze dospělí? Samozřejmě, že nikdo! A kdy se pokoušel, nebudeme s tím souhlasit, protože malé nohy zasluhují na velkou péči. Všem aktivním dětem, které stále objevují svět, doporučujeme dětské Champion Bold. Stvořené s myslí na malé milovníky sportu, dokonale se osvědčí jak během prázdnin, tak i školního roku, vždy a všude garantujíc dítěti to, po čem touží i to, co vyžadují rodiče – bezpečí. Tyto pohodlné a praktické boty si může pořídit celá rodina. Pánské a dámské Champion Bold se rovněž příliš nezabydlí ve skříni – budou neustále nošené v každý slunečný den, což garantuje vskutku mistrovské pohodlí a look hoden přehlídkových mol, a to bez ohledu na věk či pohlaví. Živé barvy, novodobý design a promyšlené technologie – to je mix, po kterém touží každý z nás. Ideální boty jsou na dosah ruky!