Champion Rebound

(6)

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 6

Cena

POHLAVÍ

VELIKOST

    Méně Více

BARVA

Prohlížíte si Champion Rebound
Dostupné modely: 6

Populární modely Champion:

Champion Bold
Cohampion Daytona
Champion Sprint

Velikosti

44

Velikosti

43 44 45 46

1350 Kč

841 Kč

Champion

Velikosti

44

Velikosti

43 44 45 46

1350 Kč

926 Kč

Champion

Velikosti

43 44

Velikosti

43 44

1490 Kč

892 Kč

Champion

Velikosti

43 44

Velikosti

43 44

1490 Kč

1011 Kč

Champion

Velikosti

36 37 40

1490 Kč

756 Kč

Champion

Velikosti

36 37

990 Kč

586 Kč

Champion
Zobrazit:
z 6

Boty Champion Rebound ve 50 style

Znáte produkty značky Champion z minulosti? Spolu se známými velkými hráči kralovala v městských stylizacích v 80. a 90. letech a dnes, spolu s návratem stylu retro, se nanovo vrací do obliby. Zaskakuje zajímavými projekty, ve kterých navazuje do minulosti, ale současně se perfektně prosadí v aktuálních trendech. Hledáte lifestylové boty? Co řeknete na kožené sneakery Champion Rebound? Nyní jsou dostupné v našem internetovém obchodě e50style.cz!

Značka Champion je zpět

V malém americkém městečku ve státu New York, vznikla v roce 1919 malá rodinná firma. Tehdy nikdo netušil, že tak rychle roztáhne svá křídla a logo Champion bude o sto let později nošeno v celé Evropě a nejen. Na počátku značka projektovala a šila dresy pro sportovní týmy z univerzity Michigan. Nedlouho později rovněž i jiní, uchvácení poměrem ceny a kvality produktů, zatoužili mít uniformy Champion. Díky tomu značka došla k závěru, že chce vykročit poza školní terény a v 30. letech se objevily první nabídky triček, mikin, šortek či dokonce spodního prádla, jako jsou ponožky. Oblečení bylo určeno pro běžné nošení a uchvácelo nenuceným stylem, který pasuje každému. Bratři Rochester v jistou dobou produkovali rovněž oblečení pro vojáky z Americké vojenské akademie. Tomu se říká rozmach! A co s logem, které tak dobře známe? To dnešní je již jeho druhou verzí. První verze, která vznikla v 50. letech, představovala běžce, který šťastně probíhá cílovou čárou. To svědčilo o sportovním charakteru produktů, jaké značka nabízela. Během času se nejen objevily nové kolaborace a projekty, ale i logo. První písmeno názvu značky se stalo synonymem komfortu a lehkého stylu amerických studentů, kteří prvotně byli cílovými klienty značky. Dnes se zaměřuje na to, aby propojovala svůj kultovní retro design s novodobým přístupem k trendům, aniž by rezignovala ze skvělé jakosti produktů. Dokonalým příkladem toho je model bot Champion Rebound, který nanovo umožní docenit značku.

Váš must have – kožené sneakery

Navzdory bohaté minulosti projektům stvořených pro potřeby Vojenské akademie a sportovcům amerických univerzit, dnes značka Champion přichází s nabídkou produktů šitých na míru naší době. Dobře víte, že již po několik let, ať už během přechodného období, či také jara a léta, kralují nízké kožené sneakery. A to právě model bot Champion Rebound je odpovědí na aktuální nároky konzumentů. Kolekce obuvi Champion Rebound je navržena takovým způsobem, aby si vyhověla nárokům módních žen, mužům, kterým záleží na pohodlí a aktivních juniorů. Jednoduchý a nízký svršek bot j vyroben z ekologické kůže, která zajistí trvanlivost a možnost přizpůsobení upperu ke tvaru nohy. Dodatečné vrstvy materiálu podél prstů a v oblasti paty navíc zajistí podporu a zabezpečí nejvíce citlivá místa před úrazy. Vnitřek kožených Champion Rebound tvoří prodyšné a měkké polstrováním, které zvýší komfort nošení. Klasický systém šněrování umožní individuální přizpůsobení. A celek kožených sneakerů Champion je posazen na pevné podrážce, která je vyrobená z odolné gumy. Co víc si přát? Minimalistický a nadčasový jednoduchý design se dokonale prolíná s promyšleným projektem a vysokou jakostí využitých produktů, tvoříc boty ideální na jaro, léto a podzim.

Boty Champion Rebound – najděte si svou verzi

Spojení kultovní a jednoduché konstrukce, vysoké jakosti, retro inspirace a novodobosti zajistí, že značka získává příznivce nejen mezi sportovci, ale také fanoušky komfortu ve všedních situacích. Jestli i Vám padly do oka boty Champion Rebound, doplňte jimi svou garderobu. K dispozici máte jak dámské boty Champion, tak i pánskou obuv Champion Rebound či také mládežnické kožené sneakery. A jaké barvy najdete v této kolekci? Ujišťujeme Vás, že si zde každý najde něco pro sebe. Na fanoušky novodobé klasiky čekají bílé kožené sneakery Champion Rebound. Jestli hledáte černé boty, tak ty také jsou dostupné ve 50 style! Kromě nich se zde nacházejí zdokonalení klasických barev – bílé se stříbrnou nití, červeno-modrým logem nebo s modrým elementem na okraji podrážky. Výběr záleží jen na Vás! A nejlepší nabídky kožených sneakerů najdete samozřejmě ve 50 style.