50style

Outdoor boty

Hledáte spolehlivé boty? Zde jsou!Poznejte módní a především komfortní obuv typu outdoor a těšte se nejlepší jakostí každého dne. Zajímavé nabídky značek Timberland, Merrell a Nike se osvědčí nejen během rodinných výletů mimo město, ale i během procházek ve městě. Neváhejte a ještě dnes si najděte svůj model a využijte atraktivní ceny v našem internetovém obchodě e50style.cz.

1990

1390

50style

Myslíte jakost, říkáte Timberland! Model Westford zhotovený z kůže nejvyšší jakosti, to je dokonalé spojení sneakerového pohodlí a trekingové odolnosti. Díky syntetickému zpevnění a odolné podrážce, můžete mít jistotu, že Vás nezklamou bez ohledu na danou situaci. Obujte si je a vyrazte dobývat městskou džungli!

50style

50style

Casual v nejlepším stylu? Pouze od Nike! Kožený model Manoa, to je šikovný kompromis mezi spolehlivou odolností, která je charakteristická pro outdoorovou obuv a lehkostí městského stylu. Nezbytnost ve Vaší skříni.

50style

50style

S nimi celý svět stojí před Vámi! Bez ohledu na to, zda Vaše cesta vede přes horské a lesní stezky či městské ulice - v outdoorových botách Merrel jistě zajdete daleko. Vezmete si je na každou výpravu a nic pro Vás nebude nemožné!

50style