Converse Courtlandt

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 1

Cena

VELIKOST

BARVA

1 – tolik máme v obchodě bot Converse Courtlandt

CZK 1090

Velikosti

42,5 46,5

1290 Kč

1090 Kč

Converse
Zobrazit:
z 1

Converse Courtlandt

Klasika městského looku? Tričko, přiléhavé kalhoty a ony – trampky s charakteristickou bílou hvězdou na svršku. Už desítky let boty Converse jsou jedny z nejžádanějších na celém světě. Je jedno, zda máte rádi streetwhere či preferujete více městský casual anebo městskou eleganci se sportovním nádechem – tenisky Courlandt dokonale doplní všechny Vaše stylizace. Pokud tedy hledáte pohodlnou obuv, která bude dokonalá do každé stylizace, pak jste tu na správném místě. Tady najdete Vaše oblíbené kecky.

Pohodlí na jaké zasluhujete

Converse je značka, jejíž historie je delší než by se zdálo – vznikla již v roce 1908! Od samého počátku vsází na jakost a rychle si získala uznání sportovců – především basketbalistů. Profesionální hráči si prostě zamilovali boty s bílou hvězdou! V čem tkví jejich tajemství? Především v dokonalé jakosti zpracování. Nejlepší materiály a preciznost zpracování, díky které je zajištěna trvanlivost, která přivádí mistry k vítězství. Nyní rovněž i Vy můžete pocítit jejich skrytou moc! Converse Courtlandt zajistí Vaším nohám komfort hodný mistrů. Speciálně zkonstruovaná podrážka s dokonalým odpružením a dezénem, který zabrání uklouznutí. Textilní svršek těchto kecek je prodyšný, což zajistí odpovídající cirkulaci vzduchu bez ohledu na to, co děláte. Ať už jdete na procházku, do práce, do města či na kolo anebo skateboard, v botách z kolekce Courtlandt se jistě budete cítit pohodlně.

Spolehlivý look

Komfort nošení je samozřejmě důležitý, ale jak je to se vzhledem? Přeci každý z nás chce vypadat dobře, především v botách, které jsou tak pohodlné. Naštěstí Converse si dokonale radí se spojením skvělého vzhledu s komfortem a kecky Courtlandt nejsou žádnou výjimkou. Klasická světlá podrážka a kontrastující svršek v módních letních barvách, dokonale doplní Vaše stylizace. Krátké či dlouhé kalhoty, upnuté či volnější, zhotovené z džínoviny či každého jiného materiálu – bez ohledu na to co zvolíte, v tomto modelu obuvi se budete vždy prezentovat dokonale. Zvolte tedy známý design a skvělou jakost a těšte se nabídkami Converse. Klasika je nejlepší!

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím