Dámské Sandály

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 2

Cena

Velikost

Značka

Barva

Prohlížíte si Dámské Sandály
Dostupné modely dámských sandálů: 2

CZK 292

Velikosti

37 38

790 Kč

292 Kč

Feewear
CZK 590

Velikosti

38

1290 Kč

590 Kč

Lotto
Zobrazit:
z 2

Dámské sandále

Léto se blíží, je tedy čas vybrat odpovídající dámské sandále. Každou sezonu všechny známé značky nabízejí mnoho zajímavých modelů. Lehké a prodyšné dámské sandále mají především zajistit 100% komfort během horkých dnů.

Sandále přizpůsobené potřebám

Vždy je dobré mít několik párů letních sandálů dle daných příležitostí. Na pláži se ideálně osvědčí sandále s plochou plastovou podrážkou. Díky tomu nedojde k jejich poškození při kontaktu s vodou. Do města je vhodné zvolit boty z textilního materiálu nebo přírodní kůže, které nebudou způsobovat bolestivé oděrky. Během horkých dnů doporučujeme zrezignovat z vysokých podpadků, které unavují nohy. Jednak pokud máte potřebu přidat si pár centimetrů, zvolte sandále na klínu.

Módní v létě

V nejnovějších kolekcích známých značek najdete obuv, která je nejen výjimečně pohodlná, ale rovněž se dokonale prezentuje na noze ženy. Vždy je vhodné mít ve své skříni jeden pár bot na pláž, elegantních sandálů a také pár nízkých bot v univerzální barvě.

Značky dámských sandálů:

Barvy dámských sandálů:

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím