Dámské Peněženky

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 3

Cena

ZNAČKA

Barva

Prohlížíte si Dámské Peněženky
Dostupné modely dámských peněženek: 3

CZK 217

Velikosti

ONE SIZE

290 Kč

217 Kč

Puma
CZK 204

Velikosti

ONE SIZE

240 Kč

204 Kč

adidas
CZK 246

Velikosti

ONE SIZE

290 Kč

246 Kč

Puma
Zobrazit:
z 3

Dámské peněženky

Praktická peněženka by se měla vejít do kapsy i do kabelky. Jak vybrat odpovídající model, který se bude nejen pěkně prezentovat, ale je rovněž funkční?

Karty, bankovky, mince - co ještě nosíme v peněžence?

Dámské peněženky by měly vměstnat všechny nezbytné kreditní a věrnostní karty i nejdůležitější dokumenty. Vybírajíc ideální model je vhodné věnovat pozornost na počet přihrádek a zapínání. Užitečná je také samostatná kapsa na mince.

Stylový doplněk

Dámské peněženky by měly rovněž hezky vypadat. Módní design a zajímavé barvy zajistí, že peněženka je nejen praktickým, ale také stylovým doplňkem. Pokud ji sladíte s kabelkou nebo botami, budete se prezentovat opravdu módně

V nabídce 50style najdete dámské peněženky těch nejlepších značek. Široká škála barev a velké množství střihů zajistí, že si jistě každá žena najde model odpovídající jejím požadavkům.

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím