Dámské Peněženky

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 1

Cena

ZNAČKA

Barva

Prohlížíte si Dámské Peněženky
Dostupné modely dámských peněženek: 1

CZK 203

Velikosti

ONE SIZE

290 Kč

203 Kč

Puma
Zobrazit:
z 1

Dámské peněženky

Praktická peněženka by se měla vejít do kapsy i do kabelky. Jak vybrat odpovídající model, který se bude nejen pěkně prezentovat, ale je rovněž funkční?

Karty, bankovky, mince - co ještě nosíme v peněžence?

Dámské peněženky by měly vměstnat všechny nezbytné kreditní a věrnostní karty i nejdůležitější dokumenty. Vybírajíc ideální model je vhodné věnovat pozornost na počet přihrádek a zapínání. Užitečná je také samostatná kapsa na mince.

Stylový doplněk

Dámské peněženky by měly rovněž hezky vypadat. Módní design a zajímavé barvy zajistí, že peněženka je nejen praktickým, ale také stylovým doplňkem. Pokud ji sladíte s kabelkou nebo botami, budete se prezentovat opravdu módně

V nabídce 50style najdete dámské peněženky těch nejlepších značek. Široká škála barev a velké množství střihů zajistí, že si jistě každá žena najde model odpovídající jejím požadavkům.

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím