Dámské Zimní čepice

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 7

Cena

ZNAČKA

Barva

Prohlížíte si Dámské Zimní čepice
Dostupné modely dámských zimních čepic: 7

CZK 490

Velikosti

ONE SIZE

590 Kč

490 Kč

Nike
CZK 152

Velikosti

ONE SIZE

190 Kč

152 Kč

Lotto
CZK 272

Velikosti

ONE SIZE

340 Kč

272 Kč

adidas
CZK 392

Velikosti

ONE SIZE

490 Kč

392 Kč

Puma
CZK 340

Velikosti

ONE SIZE

490 Kč

340 Kč

Nike
CZK 272

Velikosti

ONE SIZE

340 Kč

272 Kč

adidas
CZK 290

Velikosti

ONE-SIZE

490 Kč

290 Kč

Nike
Zobrazit:
z 7

Dámské zimní čepice

V období podzim-zima bychom měli dbát o udržení tepla. Nejsnadněji to uděláte odpovědně vybaveným šatníkem. Na chladnější část roku by se v garderobě kromě teplých bund a bot měly nacházet rovněž dámské zimní čepice.

Teplé čepice s bambulí

Pokud se rádi odlišujete v davu, vsaďte na dámské zimní čepice s bambulí. Taková čepice se může stát Vaším základním doplňkem podzimních a zimních stylizací. Použití odpovídajících materiálů zajistí, že produkt poskytne teplo a designerská bambule bude třešničkou na dortu. Když si k ní  vezmete barevně sladěný šál, získáte univerzální outfit, díky kterému Vám nejen bude teplo, ale rovněž získáte neobyčejný look. Dámské zimní čepice tohoto typu nabízí mezi jinými značka Feewear.

Zajímavý minimalizmus

Ženy, které upřednostňuji jemnější doplňky, se mohou rozhodnout pro nákup čepice ve více minimalistické stylistice. Tlumené barvy, málo zdobení - to jsou přednosti dámských zimních čepic pro fanynky minimalistického designu.

Doplněk sportovních stylizací

Dámské zimní čepice nabízí každý populární výrobce sportovních oděvů. Proto milovnice fyzické aktivity bez problémů najdou pro  sebe něco zajímavého v sortimentu e50style.cz. Sportovní outfit můžete doplnit zimními čepicemi ceněných značek, jako jsou Nike, Umbro či adidas.

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím