Dámské jarní bundy, přechodně bundy Přechodné bundy

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 6

Cena

Velikost

ZNAČKA

Barva

TYP

Prohlížíte si Dámské Přechodné bundy
Dostupné modely dámských  přechodných bund: 6

CZK 383

Velikosti

XS S M L XL

Velikosti

XS S M

790 Kč

383 Kč

Lotto
CZK 390

Velikosti

S M L XL

Velikosti

XS S M XL

790 Kč

390 Kč

UP8
CZK 442

Velikosti

XS S M XL

Velikosti

S M L XL

790 Kč

442 Kč

UP8
CZK 590

Velikosti

S M

1190 Kč

590 Kč

Lotto
CZK 312

Velikosti

XS S M

Velikosti

XS S M L XL

790 Kč

312 Kč

Lotto
CZK 290

Velikosti

XS

1040 Kč

290 Kč

Feewear
Zobrazit:
z 6

Dámské přechodné bundy - kdy je nosíme?

Dámské přechodné bundy by měly být lehké, dostatečně teplé a pohodlné. Jarní počasí bývá proměnlivé, takže na co dávat pozor při její koupi?

V každých podmínkách

Nejnovější dámské přechodné bundy jsou vyrobené z výjimečně odolných materiálů. Mezi takové tkaniny patří mimo jiné softshell - s oblibou využívaná k výrobě turistických a přechodných bund. Je to tkanina odolná větru, měkká a prodyšná, díky čemu se ideálně osvědčí během nepříznivého počasí. Materiál, ze kterého je bunda vyrobená, by měl být nepromokavý. Dobré dámské přechodné bundy mají vždy kapuci a dodatečnou předností je možnost její odepnutí.

Hrajte si s barvami

Jaro je ideální období pro zábavu s barvami! Při výběru přechodné bundy se nebojte vsadit na intenzivní barvy a vzory. Pokud však upřednostňujete černou nebo tmavě modrou – zvolte model s výraznými detaily. Intenzivní barevné elementy nejen módně vypadají, ale také zvýší Vaší bezpečnost, např. při jízdě na kole.

Ideální bunda na jaro by měla především ochránit před chladem, deštěm a větrem, ale zároveň by neměly přehřívat. Známé značky, které najdete na e50style.cz, nabízejí nejen funkční, ale rovněž velmi módní modely.

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím