Dámské Šaty

(7)

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 7

Cena

Značka

Velikost

Typ

Barva

Střih

Vzor

Materiál

Prohlížíte si Dámské Šaty
Dostupné modely dámských šatů: 7

Velikosti

XS S M

340 Kč

289 Kč

UP8

Velikosti

XS S M

Velikosti

XS S M L

490 Kč

212 Kč

UP8

Velikosti

XS S M

Velikosti

XS S M L

490 Kč

212 Kč

UP8

Velikosti

XS S

Velikosti

XS

340 Kč

187 Kč

Lotto

Velikosti

XS S M

990 Kč

841 Kč

Puma

Velikosti

XS S M L XL

1399 Kč

841 Kč

Puma
Zobrazit:
z 7

Módní a komfortní – dámské šaty ve 50 style

Šaty by neměly chybět v žádné dámské garderobě. Přesto, že již po několik desítek let ve světě triumfují kalhoty, ženy vždy s ochotou přiznávají, že tento element pánské garderoby se šatům nevyrovná.

V kalhotách či šatech?

Vhodně vybrané šaty dokážou zázraky. Podtrhnou přednosti postavy, dodají kouzlo, zajistí svobodu pohybu a v závislosti na svém charakteru, vnesou do dámské stylizace nenucenou eleganci či každodenní pohodlí. Nejste přesvědčená? Prohlédněte si casualové šaty dostupné ve 50 style! Jednoduché, inspirované sportem a zhotovené z měkké prodyšné bavlny, to je garance komfortu nošení, který docení dokonce i ženy, které si na šaty nepotrpí.

Letní nezbytnost

Prázdniny bez šatů? To není nic pro nás. Nic se v úpalné dny neosvědčí tak, jako právě šaty. Vsaďte na jednu z nabídek takových značek, jako jsou Puma, Lotto či Feewear a těšte se letním pohodlím v tom nejlepším stylu. Hledáte monochromatické univerzální modely, ke kterému pasují i ty nejoriginálnější doplňky? Zvolte šaty Feewear Elza. Nadčasová čerň a možná šeď nebo jemný pastelový růž? Výběr záleží jen na Vás, Máte rádi charakteristické střihy, které upoutají pozornost? Oblíbíte si spojení sportu a ženskosti v modelu Lotto Glamour. A nebo si nadevše ceníte jednoduchosti? Šaty Puma Athletic střihu longsleeve se osvědčí ve Vaší skříni. Najděte svůj prázdninový ideál mezi modely dostupnými ve 50 style! Zde vždy na Vás čekají produkty top značek v těch nejlepších cenách.