Vesty dámské

(2)

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 2

Cena

ZNAČKA

Velikost

Barva

Prohlížíte si dámské vesty
Dostupné modely: 2

Dámská vesta

Dámské vesty jsou dokonalou nabídkou pro aktivní ženy. Skvěle se osvědčí na výlety mimo město nebo na procházky. Dámské vesty se vyznačují svou vysokou funkčností. Jsou skvělou alternativou pro klasické bundy.

Nejlepší dámské vesty ve 50style

V našem internetovém obchodě najdete zajímavé barvy a vzory. Každý model dostupný na 50style.cz se vyznačuje vysokou jakostí a péčí o každý detail. Díky tomu máte jistotu, že vybíráte osvědčený produkt, který splní všechna Vaše očekávání.

Vesty ideální na teplejší část roku

Dámské vesty jsou ideálním řešením na jaro-léto. Navštivte náš e-shop 50style.cz a vyberte model, který bude ideální pro Vás.

Dámské vesty podle velikosti:

XS
S
M
L
XL

Zpět do: dámské oblečení

Velikosti

XS M XL

Velikosti

XS M

990 Kč

590 Kč

UP8

Velikosti

XS M XL

Velikosti

XS M

990 Kč

690 Kč

UP8
Zobrazit:
z 2

Dámské módní a sportovní vesty

Chladné letní večery? Jogging? Fotbalový trénink? Grilování s přáteli? A možná rodinné setkání na zahradě u domu? Když se venku ochladí, oplácí se hodit něco na sebe. To je právě ideální moment, kdy vytáhnout ze skříně lehkou vestu a vzít si ji s sebou! Dámská vesta, to je ideální řešení na přechodné roční období, kdy je na bundu ještě příliš teplo, ale večery již bývají chladnější.

Díky volnému střih, jaký prezentuje například vesta od Up8, budete mít zajištěnou svobodu pohybu a kapuce garantuje ochranu a komfort, kdykoliv bude potřebná. Model má boční kapsy, ve kterých si nejen můžete ohřát ruce, ale také umožní uchovat ty nejpotřebnější věci, které chcete mít u sebe.