Boty Fila Dámské

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 4

Cena

VELIKOST

BARVA

Prohlížíte si kategorii dámské boty Fila
Dostupné výrobky: 4

Dámské produkty Fila

Dámská kolekce Fila je nabídkou pro ženy, které ve sportovním oblečení a obuvi hledají jednoduché střihy a novodobý design. Neobvyklé pohodlí zde jde ruka v ruce s každodenní funkčností a materiály vysoké jakosti, které odolají i těm nejnáročnější sportovním aktivitám.

Kalhoty, trička, bundy či boty značky Fila, to nejsou nabídky pouze na trénink, ale rovněž na běžné nošení. Dámský sortiment Fila byl navržen takovým způsobem, aby bylo možné ho kombinovat s každodenním oblečením. Nabídky značky jsou vždy odrazem aktuálních trendů a léta práce nad zdokonalením tkanin zajistí, že dámské oděvy Fila jsou odpovědí na potřeby fanynek aktivního životního stylu.

Poznejte produkty kultovní italské značky v e-shopu e50style.cz a přesvědčte se, že síla spočívá v jednoduchosti!

Zpět do: dámské značky

CZK 1533

Velikosti

36 37 38 39 40

Velikosti

36 37 38 39 40

2190 Kč

1533 Kč

Fila
CZK 1113

Velikosti

36 37 39

2190 Kč

1113 Kč

Fila
CZK 1393

Velikosti

36 37 38 39 40

Velikosti

36 37 38 39 40

2190 Kč

1393 Kč

Fila
CZK 1113

Velikosti

37 38 39

Velikosti

36 37 38 39 40

2190 Kč

1113 Kč

Fila
Zobrazit:
z 4

Dámské Fila – módní výběr na každý den

Představte si sneakery, které splní všechny Vaše nároky. Jsou lehké a snadno se obouvají, a díky nejlepším materiálům užitých v jejich výrobě, garantují nejvyšší úroveň pohodlí – téměř takové, jako ty nejlepší sportovní boty. Díky výjimečné odolnosti se můžete těšit jejich jedinečným designem přes mnoho let a jedinečný look zajistí, že se skvěle prosadí v každé stylizaci, ať už casualové či streetwearové. Jsou samozřejmě módní, ale mají také univerzální charakter, kterému je směle můžete označit za nadčasové. Představujete si to všechno. V tom případě otevřete oči a pohlédněte zde – dámské boty Fila již na Vás čekají! Gratulujeme, to právě tyto boty scházely ve Vašem šatníku.

Italský šik, nadčasová jakost

Obuv Fila již od několik sezonu kraluje nejen na ulicích velkých měst, ale rovněž na přehlídkových molech či v sociálních sítích. Odkud se bere jejich popularita? Důvodů je opravdu mnoho! Pro některé jistě je ohromnou předností důvěra v tuto značku. Pro některé Fila není známá, nicméně tato italská firma figuruje na trhu již více jak sto let. Vznikla v roce 1911 a od té doby se nezastavuje nad vylepšováním svých dovedností. Materiály skvělé jakosti a precizní zpracování, to je něco, na co se oplácí vsadit – a právě tím je tato značka proslulá. Ve všech projektech se nadčasová jakost propojuje s nadčasovým stylem – a to je další důvod, proč si milovnice městského looku na celém světě zamilovaly dámské sneakery Fila. Obzvláště nyní, kdy retro v módě a oldchoolowy design se dokonale osvědčí v každé stylizaci. Jiní si zase v produktech značky cení komfort. Boty kromě skvělého vzhledu by měly zajistit rovněž pohodlí – a to dokonce i během nejvíce aktivního dne. Projektanti značky jsou si toho dokonale vědomi, proto nám poskytují pouze takové projekty, které vyhoví naším potřebám rovněž v tomto ohledu. Která z těchto předností je pro Vás nejdůležitější? Vyberte vlastní důvod, proč si zamilovat obuv Fila! Přeci také máte rádi jen to, co je nejlepší, že?

Boty Fila - stvořené, aby dělaly radost

Není tajemstvím, že všechny modely stvořené slavnou italskou značkou, si zasluhují pozornost. Najednou módní svět zcela pobláznily masivní tenisky Disruptor, které se staly jedním z nejdokonalejších projevů výrazného trendu retro obuvi. Také byste chtěla mít své dad shoes, ale nerada slepě následujete aktuální trendy? V tom případě boty z kolekce Fila Strada Low jsou právě pro Vás! Ne méně dravější něž jejich slavný předchůdce, jednak mají v sobě unikátní kouzlo, které Vám umožní tvořit jedinečné stylizace. Díváte se na ty tenisky a myslíte, že budou příliš těžké nebo nepohodlné? Omyl! Boty Fila vždy zaskakují komfortem a tento konkrétní model Vás přímo okouzlí jsou lehkostí. Obujte si je na nohy a přesvědčte se, že hledajíc ideální obuv na každodenní nošení, nemusíte rezignovat z ničeho, co je pro Vás důležité. Důvěřujte slavné značce a těšte se z vlastněním něčeho, co ideálně vyhoví Vaším požadavků. Dámské boty Fila - stvořené, aby dělaly radost!

Nabídka značky Fila:

Barvy dámských bot Fila:

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím