Dámské boty Salomon

Změňte obsah vyhledávané fráze.
Zkuste užít méně filtrů (odstraňte méně důležité).

Zpět do obchodu

Dámské produkty Salomon

Dámské boty a doplňky Salomon jsou navrhované tak, aby byl zajištěn maximální komfort i během intenzivního tréninku.  Novodobé technologie, péče o jakost a zajímavý design zajistí, že produkty značky Salomon jistě padnou do gustu všem, kteří milují aktivní životní styl.

Připravit, pozor, start!

Dámské boty na běhání značky Salomon jsou ideální volbou! Speciální konstrukce podrážky amortizuje otřesy a redukuje únavu nohou. Použití prodyšné síťky, jako například v modelu SENSE LINK W IGLOO, zajistí odpovídající cirkulaci vzduchu. Projektanti Salomon tvoří  dámské kolekce tak, aby bylo zajištěno maximální pohodlí v tom  nejlepším stylu.

Vpřed

Salomon představuje rovněž dokonalé trekové boty, které jsou spolehlivé na dlouhé túry. Obuv této značky docení profesionální sportovci, ale jistě padnou do gustu také začínajícím nadšencům trekingu. Dámské modely mají barevné detaily, díky čemu budou dokonale pasovat k barevným mikinám a bundám.

Prohlédněte si bohatou nabídku značky Salomon na stránkách e50style.cz.

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím