Dámské boty Vans

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 10

Cena

Velikost

Barva

    Méně Více

Prohlížíte si kategorii dámské boty Vans
Dostupné výrobky: 10

CZK 1181

Velikosti

36,5 37 38

1790 Kč

1181 Kč

Vans
CZK 1096

Velikosti

36,5

1590 Kč

1096 Kč

Vans
CZK 170

Velikosti

ONE SIZE

290 Kč

170 Kč

Vans
CZK 272

Velikosti

ONE SIZE

Velikosti

ONE SIZE

340 Kč

272 Kč

Vans
CZK 650

Velikosti

ONE SIZE

1090 Kč

650 Kč

Vans
CZK 750

Velikosti

ONE SIZE

1090 Kč

750 Kč

Vans
CZK 340

Velikosti

ONE SIZE
CZK 272

Velikosti

ONE SIZE

Velikosti

ONE SIZE

340 Kč

272 Kč

Vans
CZK 693

Velikosti

ONE SIZE

1090 Kč

693 Kč

Vans
CZK 203

Velikosti

ONE SIZE

290 Kč

203 Kč

Vans
Zobrazit:
z 10

Dámské produkty Vans - nejlepší městský look bez kompromisů

Jsou takové značky, které není třeba nikomu představovat - a Vans je jednou z nich! Tato značka se těší slávou na celém světě a to zcela zaslouženě. Protože každý má jiný styl (a také potřeby), projektanti dokážou vyhovět dokonce i nejvíce náročným. A to se cení! Dámské produkty Vans se prosadí v skříni milovnic streetstyle a také všech fanynek sportovního pohodlí. Vždy módní nabídky, plné charakteru a do tohoto garantující pohodlí, to je opravdový must have, nenahraditelná nabídka za každých okolností. Jste připravena doplnit své stylizace opravdovou klasikou?

Nejen skateboardový look

Tato značka se již nadobro zapsala do městského stylu a dokonce šla mnohem dál. Slavné tenisky, ale také čepice, mikiny, batohy či tašky, nosí rovněž modely, instagirls, trendsetteři, styl, hvězdy showbyznysu i sportu… téměř všichni! Dnes bychom si těžko představili ležérní streetstyle look bez produktů Vans a zdá se téměř nepřirozené byť pomyšlení, že ne vždy tomu tak bylo. Ve skutečnosti bychom mohli ještě dlouho čekat na rovněž spolehlivé nabídky, kdyby ne fanoušky skateboardingu. To právě oni jako první docenili obuv této značky, která si poradila dokonce s těmi nejsofistikovanější triky. Přilnavá gumová podrážka, odolný dezén, prodyšný canvasový svršek s pevným šněrováním a měkký límec kolem kotníku – to vše zajistí potřebný komfort. A současně zajistí rovněž jedinečný look, který dokonce i během praktikování Vašeho oblíbeného sportu, je důležitý. Rychle se ukázalo, že tenisky Vans pro ženy a muže, jsou ideální nejen do skateparku, ale rovněž na procházku, projížďku na kole, na hřiště, do školy, do práce, prostě všude. A projektanti značky, postřehujíc takový zájem, nás nezklamali a umožnili nám se těšit touto klasikou v úchvatných verzích. Dnes si může každá milovnice pohodlí ve sportovním stylu vybrat takové kecky Vans, jaké jen chce a jaké potřebuje, aby se cítila módně a mohla si dopřát komfort v jedinečném stylu. A to je skvělé!

Produkty Vans - městský look od hlavy, až k patě

Samozřejmě nejvíce známými nabídkami jsou rozhodně tenisky – vždy trendy a vždy spolehlivé. Jednak dámské produkty Vans, to jsou rovněž doplňky, takové jako čepice, batohy a vaky, stvořené nejen pro studentky. Ačkoliv se ve škole tyto produkty osvědčí dokonale, rovněž po ukončení studia splní Vaším očekáváním. Z úspěchem se osvědčí na nákupy, procházky či během jiných příležitostí. Jejich zajímavý look bude ideálním doplněním všech stylizací, jak dívčích, jak a těch odvážnějších. Můžete je nosit s klasickými džíny, ve sportovním stylu s joggery, a také s šaty či sukní; na jaře, v létě, během podzimu či dokonce v zimě. Přiznejte – dokonalý vzhled během každé části roku a v každém situaci, to zní jak něco, co potřebujete, že? Nečekejte – najděte svůj must have v nabídce známé značky a zůstaňte na vlně městských trendů, ať jste kdekoliv. Dámské produkty Vans - to je se nosí!

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím