Dětské Basketbalové boty

(2)

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 2

Cena

Věk

Velikost

    Méně Více

Značka

Barva

TYP

Prohlížíte si dětské Basketbalové boty
2 – tolik máme v obchodě dětských bot na basketbal

Velikosti

35,5 36 36,5 37,5 38 38,5 39 40

Velikosti

36 36,5 37,5 38 38,5 39 40

1490 Kč

1190 Kč

Nike

Velikosti

35,5 36 36,5 37,5 38 38,5 39 40

Velikosti

36 36,5 37,5 38 38,5 39 40

1490 Kč

1190 Kč

Nike
Zobrazit:
z 2

Dětské basketbalové boty - vyberte ideální model!

Vaše dítě rádo tráví čas aktivně? Zkoušeli jste již různé sporty - fotbal, volejbal, florbal, házenou či basketbal a vše často končilo vyrovnaným výsledkem? Vašemu juniorovi se jednak nejvíce zalíbil basketbal? Skvělé! Nyní je Vaší úlohou mu zajistit komfort během hry, odpovídající podporu a bezpečí. Přemýšlíte na co se zaměřit a jaké by měly být ideální boty na basketbal pro děti? Poradíme Vám!

Odpovídající stabilita a podpora

Ideální koníček bychom si měli hýčkat. Zejména ten, který formuje sebekázeň, zdravou konkurenci a má pozitivní vliv na návyky a chuť k pohybu mezi mladými lidmi. Basketbal je jedním z nejlepších sportů pro nejmladší. Proto se oplatí odpovědně dbát o bezpečí a podporu noh - to ony vyžadují největší pozornost. Agresivní hra, obratnost a také schopnost blokování protihráče vyžaduje perfektní stabilitu a podporu v podobě dobře vybraných bot na basketbal. Proto je třeba se zaměřit na to, aby juniorské boty zajistily odpovídající stabilitu kotníku. Můžeme toho dosáhnout díky vyššímu svršku a odpovídajícímu systému šněrování, které poskytne odpovídající stabilitu nohy. Měkký svršek bot na basketbal pro děti značky Nike dbá o to, aby nebyly nohy odírány a polstrovaný límec umožní čerpat ještě více příjemnosti ze hry. Podporu během rozehrávky zajistí pevný systém šněrování, který postřehnete mezi jinými v basketbalových botách Nike pro děti.

Přilnavost - proč je až tak důležitá?

Představte si, že Vaše dítě běhá po hřišti v botách, jejichž podrážka nezajistí přilnavost - každou chvíli by ho někdo musel zvedat ze země a hra by vypadal úplně jinak. Rychlé akce, úhybné manévry, zaskakující elementy a střely na koš - ke každé etapě této hry jsou potřebné spolehlivé boty na basketbal. To právě z tohoto důvodu podrážka nejen dětských bot na basketbal, by měla být vyrobená z hrubé a pevné gumové podrážky. Její úlohou je zajistit perfektní přilnavost a ochranu před nechtěným uklouznutím. Díky tomu se hra stane bezpečnou příjemností. Co víc, užitá vložky pohlcuje pot a prodyšný svršek zajistí, že nohy Vašeho dítě budou mít zajištěny hygienické prostředí. Pro jaké juniorské boty na basketbal se rozhodnout? Vsadit na basketbalové boty adidas anebo možná zvolit legendu v podobě basketbalové obuvi Nike Air Max Infuriate 2 MID BG?