Dětské Fotbalové doplňky

(2)

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 2

Cena

Značka

Barva

Typ

Prohlížíte si dětské Fotbalové doplňky
Dostupné modely fotbalových doplňků: 2

Dětské fotbalové doplňky podle typu:

fotbalové rukavice

Zpět do kategorie: dětské Fotbalové doplňky

Velikosti

4

Velikosti

4 5

340 Kč

190 Kč

Nike

Velikosti

4 5

Velikosti

4

340 Kč

228 Kč

Nike
Zobrazit:
z 2

Fotbalové doplňky pro děti - pomoc při rozvíjení talentu

Při rozvíjení sportovního talentu u nejmladších hráčů jsou nedůležitější samozřejmě odhodlání a zdokonalování schopností. Nedá se ovšem ukrýt, že k nim patří i doplňky, které velmi usnadňují práci mladému odborníkovi na fotbalové umění. Pohodlné štulpny, pevné chrániče či odolné brankářské rukavice - to vše může mít vliv na kvalitu tréninku. Těžko se lze soustředit na hru, když je chodidlo odřené, špatně utažené rukavice padají z rukou a chrániče neplní svůj úkol. Má už váš malý hráč fotbalové doplňky, kterým může zcela důvěřovat? Pokud ne, poradíme, co si vybrat!

Fotbalové štulpny

Při hraní fotbalu jsou ke zraněním náchylné především nohy, proto se vyplatí postarat se o jejich adekvátní ochranu. Základem jsou měkké a elastické štulpny, které se dokonale přizpůsobí tvaru noh. Určitě doporučujeme prohlédnout si model od značky Umbro: Lotto Cup Jr lub Gol 2017. Elastický materiál je příjemný na dotek, díky stahovacím lemům zůstanou podkolenky na svém místě, aniž by nohu příliš škrtily. Díky zesílení v oblasti prstů a pat budou štulpny sloužit po delší dobu a díky skvěle zvoleným barvám - se zase zalíbí každému juniorovi.

Chrániče

S juniorskými fotbalovými chrániči od značky Umbro se lze postavit čelem každému vzrušujícímu střetu. Model Classico Slip zosobňuje ideální volbu pro mladé hráče: vysoce kvalitní materiály, ze kterých byl vyroben, se charakterizují lehkostí a schopností pohltit silné nárazy. Měkká podšívka z textilního materiálu chrání kůži před vznikem odřenin. Pokud jsou vašimi prioritami lehký materiál a odolnost, pak vsaďte na Umbro Veloce Slip. Tyto chrániče zajistí komfort a dokonalou ochranu při duelech na hřišti a díky elastickým páskům zaručí rovněž dokonalou přiléhavost k noze.

Brankářské rukavice

Když je třeba rychle chňapnout míč, není čas na kompromisy! Brankářské rukavice musejí být pevné, odolné a dobře přiléhat k rukám. Přesně takové jsou např. NikeNk Gk Match, jež se stanou dokonalou oporou každého mladého gólmana. Díky zapínání na suchý zip v oblasti zápěstí během hry nespadnou. Jejich vnitřek vystlaný latexovou pěnou se zase postará o tlumení veškerých nárazů a pevný stisk. Dalším naším tipem jsou rukavice Umbro Classico Glove, které dobře přiléhají k dlaním a navíc mají na vnitřní straně protiskluzový povrch. Na vnější straně u nich najdete syntetické prvky, které usnadňují odrážení míče a chrání před odřením. S takovými rukavicemi bude každá obrana efektivní!

Kvalita má význam - fotbalové příslušenství od známých značek

Když je mladý hráč ponořený do hry, nemůžou ho rozptylovat takové detaily, jakými jsou nepohodlné prvky úboru či neefektivní chrániče. Proto je obzvláště důležité, abyste sestavili vybavení dokonale šité na míru potřebám vašeho nadějného juniora. Vsaďte na kvalitu, která mu zajistí komfort a bezpečnost, dokonce i během těch nejemotivnějších rozehrávek. Široký výběr fotbalových doplňků od známých brandů najdete na 50 style!

Dětské fotbalové doplňky značek:

Dětské fotbalové doplňky podle barvy: