DODACÍ LHŮTA A DOSTUPNOST PRODUKTŮ

Aktuální situace ale vyžaduje, abychom my všichni společně dbali o zdraví nás všech. To totiž máme jen jedno. V této těžké době pro nás všechny buďme #activetogether - #zustntedoma a pomozte vypořádat se s pandemií v co nejkratším čase.

Rádi bychom Vás informovali, že při zachování všech hygienických a bezpečnostních pravidel pro zaměstnance a zákazníky je náš internetový obchod i nadále v provozu. Může však dojít k mírnému opoždění při zpracování Vaší objednávky. Žádáme tímto o pochopení. A protože nám záleží na Vašem pohodlí, prodloužili možnost výměny a vrácení u všech objednávek zadaných v březnu. Pro zvýšení Vaší bezpečnosti a bezpečnosti zaměstnanců kurýrních společností doporučujeme používat výhradně on-line platbu a vybrat balík s doručením k Vám domů. Všechny důležité informace a naše doporučení k objednávkám, vrácení a výměně zboží najdete zde.

DODACÍ LHŮTA


Dodací lhůta činí 2 až 5 pracovních dnů, počínaje dnem odeslání potvrzení o realizaci objednávky.

Vynaložíme veškeré úsilí, aby objednávky přijaté k realizaci v pracovní dny do 13:00 hodin, byly doručeny během dvou pracovních dní.

DOSTUPNOST PRODUKTŮ


Všechno, co vidíte, je dostupné!

Všechny produkty zobrazené na stránkách obchodu e50style.cz jsou dostupné.

  • Většina zboží nabízeného na stránkách e50style.cz se nachází v centrálním skladě, proto produktová nabídka zobrazená na stránkách obchodu je shodná se zbožím, které máme. Toto řešení umožňuje rychle realizovat objednávky.

  • Nespolupracujeme s velkoobchody, ve kterých produkty jsou dovážené až, když zákazník provede objednávku – všechny produkty jsou vždy fyzicky u nás.

  • Spokojenost s objednanými produkty je pro nás velmi důležitá, proto každý produkt před odesláním projde podrobnou kontrolu kvality.

Zpět do obchodu

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím