Kšiltovky

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 6

Cena

ZNAČKA

Barva

Prohlížíte si Kšiltovky
Dostupné modely kšiltovek: 6

CZK 472

Velikosti

ONE SIZE

690 Kč

472 Kč

Nike
CZK 552

Velikosti

ONE SIZE

690 Kč

552 Kč

Nike
CZK 590

Velikosti

ONE SIZE

740 Kč

590 Kč

Nike
CZK 340

Velikosti

ONE SIZE

Velikosti

ONE SIZE

Velikosti

ONE SIZE

390 Kč

340 Kč

Nike
CZK 331

Velikosti

ONE SIZE

Velikosti

ONE SIZE

Velikosti

ONE SIZE

390 Kč

331 Kč

Nike
CZK 351

Velikosti

ONE SIZE

Velikosti

ONE SIZE

Velikosti

ONE SIZE

490 Kč

351 Kč

Nike
Zobrazit:
z 6

Kšiltovky

Kšiltovky se již dlouhá léta těší neslábnoucí popularitou nejen mezi profesionálními sportovci a nadšenci fyzických aktivit. Pokrývka hlavy tohoto typu se dokonale osvědčí jako doplnění garderoby pro osoby, které se zajímají o streetwearové a casualové trendy. Za popularitou kšiltovek stojí mistři baseballu, kteří potřebovali ochranu před nepříznivým počasím. Hlavní úlohu plní kšilt, který odpovědně chrání tvář před sluncem. S časem byla doceňována nejen funkčnost produktu, ale rovněž estetický vzhled. Kšiltovky můžeme nalézt jak v portfoliu síťových sportovní prodejen, tak i v kolekcích exkluzivních značek.

Kšiltovky na e50style.cz - široká škála barev a vzorů

Internetový obchod e50style.cz je místem, které nabízí bohatý výběr doplňků pro vytváření každodenních stylizací, založených na sportovních trendech. V našem sortimentu najdete kšiltovky s potiskem od různých populární značek. Každá z nich se snadno přizpůsobí tvaru a velikosti hlavy, díky promyšlenému zapínání. Nabízíme varianty jak pro muže, tak i pro ženy. Každý zde najde model, který si poradí i individuálním očekáváním. Nabízíme různé módní střih, které spojují sportovní funkčnost s atraktivním designem. Pokud hledáte praktické doplňky, které Vám dodatečně pomohou se odlišit v davu, pak se ve Vaší garderobě jistě osvědčí kšiltovka se síťkou. Všechny modely jsou dostupné v široké škále barev.

Doplňky pro náročné milovníky módy

Máte rádi minimalistický design a hledáte způsob na doplnění stylizací v městském vydání? Zajímavou bází pro všedních outfity bude kšiltovka v bílé barvě. Takové nabídky nabízí mezi jinými značky Nike a Umbro. Připravujete svou garderobu na jaro-léto a vsázíte především na značkové produkty? Pokud si ceníte originální doplňky, jistě se Vás zalíbí kšiltovka Puma - materiály vysoké jakosti, příjemný design a úchvatné zpracování. Vybírajíc produkt od osvědčených producentů, získáte jistotu trvanlivosti.

Navštivte internetový obchod e50style.cz a prohlédněte si námi nabízené kšiltovky. Nakupujte pohodlně online a my Vám objednávku doručíme na Vaši adresu.

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím