Peněženky

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 3

Cena

ZNAČKA

Barva

Prohlížíte si Peněženky
Dostupné modely peněženek: 3

CZK 204

Velikosti

ONE SIZE

240 Kč

204 Kč

adidas
CZK 217

Velikosti

ONE SIZE

290 Kč

217 Kč

Puma
CZK 246

Velikosti

ONE SIZE

290 Kč

246 Kč

Puma
Zobrazit:
z 3

Peněženky

Jsme si vědomi toho, že mnoho milovníků módy si cení rozmanitosti, která se odráží v jejich garderobě. Každý má ve svém šatníku oblečení pro různé příležitosti. Není na tom nic divného, protože v jedné situaci potřebujeme vypadat elegantně a v jiné si můžeme dovolit uvolněnost a sportovní look. Stejně tak tomu je i v případě doplňků, takových jako je peněženka. V internetovém obchodě e50style.cz najdete doplňky, které zatraktivní streetwearové a casualové stylizace. Pokud hledáte stylový produkt od nejpopulárnějších značek, pak jste tu správně.

Pánské peněženky na e50style.cz - stylové místo na hotovost

Náš obchod se snaží vyhovět všem zákazníkům, proto pravidelně doplňujeme sortiment a dbáme o to, aby klienti měli co nejlepší výběr, ať už jde o styl či barvu. Aktivním mužům si jistě zalíbí sportovní peněženka z materiálů vysoké jakosti, díky čemu garantuje odolnost a dlouhou životnost. Ceněné značky vsázejí na odolné tkaniny, aby doplňky unikly zničení. V konstrukci jsou zohledněny početné přihrádky pro ideální upořádání obsahu. V našem sortimentu najdete tenkou peněženku na karty, bankovky a mince. Producenti vyrábějí novodobé peněženky takovým způsobem, aby nevypadaly napěchovaně a nebyly příliš viditelné v kapse.

Dámské peněženky na e50style.cz - detaily, které stojí za pozornost

V internetovém obchodě e50style.cz koupíte levné dámské peněženky v různých variantách. Milovnicím trendů ve sportovním vydání jistě padne do gustu peněženka Puma. Firma založená v roce 1948 Adolfem Dasslerem již dlouhá léta vzbuzuje ohromný zájem jak mezi profesionálními sportovci, tak i fanoušky aktivního životního stylu. S časem se značce povedlo rozšířit své portfolio oblečení, streetwearových a casualových doplňků. Produkty s logem šelmy, to je garance nejvyšší jakosti a péče o každý detail, na co si mnohé ženy potrpí. Pokud si ceníte sportovní funkčnost, zaměřte svou pozornost na malou peněženku UMBRO, která i přes své male rozměry, zajistí všechny nutné potřeby.

Každý produkt je podrobně popsán, což Vám usnadní nákup. Vzhled doplňků můžete ocenit rovněž z fotografie vysoké kvality. Mnoho zajímavých vzorů a barev, pro ženy i muže - vše najdete v našem internetovém obchodě.

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím