Sluneční brýle

Zobrazit filtry
Zavřít×

cena

3 – tolik máme v obchodě slunečních brýl

Vybrané filtry:

CZK 99

Velikosti:

ONE SIZE
CZK 99

Velikosti:

ONE SIZE
CZK 299

Velikosti:

ONE SIZE

399 Kč

299 Kč

Sluneční brýle

Léto, vysoké teploty a… intenzivní slunce. Tohle období si vyžaduje speciální přípravu. Myslíte na to, že před nástupem vysokých teplot je potřeba ze skříně vytáhnou šortky či šaty. Ale myslíte také na brýle proti slunci? Doufáme, že ano, jelikož jde o jeden z nejdůležitějších elementů letního outfitu. Nejen, že podtrhnou každou stylizaci, ale také ochrání Vaše oči před škodlivým UV zářením a poskytnou Vám komfort.

Pokud ještě nemáte svůj exemplář anebo jste názoru, že slunečních brýlí není nikdy dost, podívejte se na nabídku, kterou jsme pro Vás připravili na e50style.cz. Najdete zde sluneční brýle ve sportovním stylu, které se skvěle osvědčí například na kolo či na výlety nebo výjimečné modely ve stylu retro, které dokonale doplní letní stylizace. Prohlédněte si rovněž barevné brýle, které úspěšně zařadíte do své garderoby – od elegantních tlumených modelů až po ty odvážnější. V této sezoně nejsou žádné hranice. Všechny tvary, barvy a velikosti jsou dovoleny, takže můžete vybírat dle libosti. Prohlédněte si kolekce brýlí jak pro muže, tak i pro ženy a najděte svůj ideál!

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím