Sluneční brýle Vans

(1)

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 1

Cena

Pohlaví

Značka

Barva

Sluneční brýle Vans

Léto za dveřmi a Vy se už nemůžete dočkat opalování? Pamatujte, že kromě krému s filtrem a pokrývky hlavy, nezbytnou ochranou před slunečním zářením jsou také sluneční brýle. Je vhodné je nosit nejen během úpalů, leč také během každého slunečného dne, kdy jsme vystaveni škodlivému působení slunce. Sluneční brýle nám dají dvojitou výhodu – nejen ochrání naše oči a delikátní kůži v jejich okolí, ale také dodají celé stylizaci charakter! V kolekci značky Vans najdete modely, které ideálně zapadnou mezi nejnovější městské trendy.

Ochrana před sluncem, větrem a nečistotami

Značka proslavená plátěnými keckami má ve svém sortimentu také stylové doplňky, díky kterým stvoříte jedinečný look. Tak tomu jistě bude rovněž v případě slunečních brýlí Vans Mn Spicoli 4 Shades. Jejich velká skla mají filtr UVA/UVB 400, který garantuje odpovídající ochranu před škodlivým UV zářením. Mají lehce okrouhlý tvar, díky čemu budou dobře vypadat na téměř každém tvaru obličeje. Nejdete je v červeném nebo červeném provedení. A možná volíte okrouhlé rámečky? Pak si prohlédněte model Vans Rise And Shine. Mají úzké bočnice, které zdobí logo značky. Jsou dostupné v černé nebo růžové barvě, v lehce transparentní verzi. Budou jedinečným doplnění streetwearového i casualového outfitu, a díky univerzální barvě je přizpůsobíte do většiny oblečení či bot.

Stylové a praktické

Sluneční brýle s filtrem UVA/UVB, to opravdový must have na slunečné dny, nejen z estetického hlediska – letní slunce dokážou nepostřehnutelně poškodit naší kůži a zrak, takže je dobré mít vždy při sobě něco, co ji pomůže ochránit. Navíc tmavé brýle vždy dodají neobvykle stylový looku každému outfitu, tudíž neměly by scházet v Vaší garderobě. Vsaďte na novodobé nabídky od značky Vans a buďte připraveni na léto!

Barvy slunečních brýlí Vans:

černá
červená
vícebarevná
růžová

Naše rady:

Na co pamatovat při výběru slunečních brýlí?
Jaké sportovní doplňky byste měli mít ve svém šatníku?

Zpět do: sluneční brýle

Velikosti

ONE SIZE

340 Kč

238 Kč

Vans
Zobrazit:
z 1