Sportovní láhve

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 2

Cena

ZNAČKA

Barva

Prohlížíte si Sportovní láhve
Dostupné modely: 2

CZK 152

Velikosti

ONE SIZE

Velikosti

ONE SIZE

190 Kč

152 Kč

adidas
CZK 152

Velikosti

ONE SIZE

Velikosti

ONE SIZE

190 Kč

152 Kč

adidas
Zobrazit:
z 2

Sportovní láhve

Odpovědná hydratace organizmu je klíčová v životě každého z nás a osoby, které pravidelně praktikují fyzické aktivity, by se měly obzvlášť zaměřit na dodatečný přísun tekutin. Vodu se podílí na transportování klíčových výživových složek do tkání kromě toho přenáší a reguluje teplo. Odvodnění může vést k přehřívání organismu a únavě. Proto je dobré mít během tréninku láhev, která je pohodlná v přenášení a snad umožní doplňovat nedostatek vody. Dokonalou volbou je sportovní láhev, do které můžete rovněž přelít svůj oblíbený izotonický nápoj. Díky tomu se během sportu nemusíte obávat z oslabení, především v letní úplné dny.

Sportovní láhve na e50style.cz - bezpečí a komfort během tréninku

Sportovní láhev na vodu, to je revoluční řešení pro milovníky různých sportovních disciplín, jako je běhání, jízda na kole, crossfit, fitness či trénink v posilovně. Cyklisti ji mohou snadno zavěsit na rámu kola a příznivci jiných sportů ji mohou vložit do batohu nebo tašky. V internetovém obchodě e50style.cz najdete velké množství praktických a atraktivních variant, které uspokojí individuální potřeby a očekávání, dokonce i toho nejnáročnějšího sportovce.

Sportovní láhev do posilovny - nabídky od top značek

V sortimentu internetového obchodu e50style.cz nescházejí doplňky od nejpopulárnějších značek. Fanoušky dokonalé jakosti a zajímavého designu jistě zaujme sportovní láhev adidas s potiskem. Celosvětově známá a oblíbená firma nabízí produkty, které svým vzhledem navazují na evropské fotbalové týmy, jako jsou Bayern Monachium, Juventus F.C či Real Madrid. Je to dokonalá nabídka pro ty, kteří trénují v posilovně a jsou fanoušky fotbalu. Příznivcům fyzické aktivity se jistě zalíbí rovněž sportovní láhev R, která je dostupná široké paletě barev. Láhve od sportovních producentů jsou praktické, pevné a především mají náustky, díky čemu uniknete vylití vody. Na výběr jsou sportovní láhve různého objemu.

Prohlédněte si naši nabídku a vyberte si produkt, který se nejlépe osvědčí během Vašeho tréninku. A to vše online, v pohodlí Vašeho domova. Dodejte Vámi vybraný produkt do nákupního košíku a my se už postaráme o zbytek.

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím