Dámské Fila Electric Flow

(3)

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 3

Cena

VELIKOST

BARVA

Prohlížíte si dámské boty Fila Electric Flow
Dostupné modely bot Fila Strada Low: 3

Velikosti

36 37 38 39 40

Velikosti

36

Velikosti

37

1790 Kč

1352 Kč

Fila

Velikosti

36 37 38 39 40

Velikosti

36

Velikosti

37

1790 Kč

1352 Kč

Fila

Velikosti

36 37 38 39 40

Velikosti

36

Velikosti

37

1790 Kč

1352 Kč

Fila
Zobrazit:
z 3

Fila Electric Flow – rozehřejte své každodenní outfity!

Pečlivě sledujete aktuální trendy a neustále se snažíte být stylová - ale podle sebe. Kromě módy se u vás počítá taktéž pohodlí a odolnost. Teprve boty, které jsou vám schopny zajistit tohle vše, vás začnou doopravdy zajímat. Někdo by mohl namítat, že máte příliš vysoké nároky a že se musíte něčeho vzdát, ale my víme, že to není pravda! Své o tom ví rovněž návrháři značky Fila - boty Electric Flow jsou toho nejlepším důkazem. Letos vsaďte na energií sršící design inspirovaný světovými trendy a přesvědčte se, že jít s proudem ještě nikdy nebylo až tak jednoduché!

Fila Electric Flow – perfektní mix trendů

Retro trend frčí už několik sezón. Návrháři nám nabízejí nejenom aktualizované verze známé klasiky, které trhaly rekordy dvacet, třicet či čtyřicet let zpátky, ale rovněž přidávají k moderním modelům prvky, které se pojí s tím, co bylo kdysi in. Ale čím je možné se nejvíce odlišit kromě barev? Samozřejmě, že tlustou podrážkou! Čím bude masivnější a dravější, tím lépe. Ale existuje ještě jeden městský trend, který vládne streetwearovému světu už dlouho: jedná se o sportovní inspirace ve všedních outfitech. Právě díky nim jsme si zamilovali sneakery, tedy běžné boty, které nezapřou svůj předobraz v běžecké a basketbalové obuvi. Každý z těchto trendů dává velké množství možností... a co vznikne, když je spojíme do jednoho modelu? Odpověď zní: nejmódnější hit sezóny! A přesně tím jsou nové Fila Electric Flow. Tento model vám kromě fantastického looku inspirovaného retro trendem poskytne taktéž vskutku mistrovské pohodlí. Podařilo se toho dosáhnout, protože designéři vsadili na vysoce kvalitní materiály, jakými jsou syntetická kůže nebo přilnavá guma, které se osvědčí na jedničku v jakýchkoli městských podmínkách. Tomuto modelu nelze upřít ani jeho promyšlenost, která zohledňuje stavbu chodidel a jejich přirozený pohyb - tak, aby vám boty poskytovaly oporu na každém kroku. Předností, kterou si jistě zamilujete, jsou taktéž pevné tkaničky, které dovolují ještě lepší přiléhavost. To je panečku mix!

Dámské Fila Electric Flow – váš recept na dokonalou stylizaci

Ačkoli se pohodlí počítá stejně jako odolnost a vysoce kvalitní zhotovení, vzhled má rovněž svůj význam. Ovšemže - nikdo přece nebude chodit rád v botách, které se mu nelíbí, i kdyby byly těmi nejpohodlnějšími na světě! Ale Fila Electric Flow byly navrženy s péčí o každičký detail, včetně těch vizuálních. Tento model vám proto zajistí módní, plně charakterní look, díky němuž budete in za všech okolností. Výrazná podrážka s ostrým vzorkem a zářezem ve výšce nártu zosobňuje krok směrem k velmi populárním ugly shoes - bot tak škaredých, až to fascinuje. Svršek tohoto modelu je zase výrazným navázáním na sportovní styl, který návrháři oceňují již několik let. A tak nějak už se stalo, že jej oceňujete i vy, není-liž pravda? V takovém případě jsou tyto boty pro vás jako stvořené! Výrazné Fila Electric Flow propůjčí dravost i tomu nejbasicovějšímu outfitu, zatímco univerzální barevné provedení podtrhne všechny výjimečné aspekty tohoto modelu a dovolí je přizpůsobit jakékoli oblíbené stylizaci. Dobijte svůj šatník těmito výjimečnými, energií sršícími botami, které přesně odrážejí vaši osobnost, a už nic nebude tak, jako dřív!