Dámské Fila Strada Low

(1)

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 1

Cena

VELIKOST

BARVA

Prohlížíte si dámské boty Fila Strada Low
Dostupné modely bot Fila Strada Low: 1

Velikosti

37

2190 Kč

1317 Kč

Fila
Zobrazit:
z 1

Fila Starda Low – nejlepší městský look každého dne!

Znáte trend ugly shoes? „Ošklivé boty”, jak se jim někdy říká, jsou již několik měsíců opravdovým hitem na městských ulicích, ale také na přehlídkových molech a na internetu. Výrazné sneakersy plné charakteru, to je něco, co rozhodně stojí za to mít - především teď, kdy jsou retro inspirace hitem. Jednak pokud Vám záleží nejen na skvělém looku, ale rovněž na komfortu, pak nejděte na kompromisy. Vsaďte na to, co je nejlepší a těšte se pohodlím v nejlepším stylu. Vsaďte na tenisky Fila Strada Low. Fila Strada Low Vám zajistí vše, co potřebujete... a mnohem víc. Ověřte si to tím nejlepším možným způsobem – na vlastní kůži.

Italský styl

Tuto značku dokonale znají nejen fanoušci módních novinek, ale rovněž všichni, kteří vsázejí na nejvyšší jakost. Kolem italské značky Fila se udělal rozruch již o několik sezon dříve, přesně tehdy, kdy na se trhu objevily sneakery Disruptor. Dad shoes plné stylu - robustní a poněkud dravé díky zoubkované podrážce – se staly skutečným hitem. Nosily je nejen trendsetterky či stylisti, ale také všichni fanoušci městského pohodlí a skvělého streetwearového looku. Jejich jedinečný retro design se ideálně zapsal mezi aktuálně panující trendy a nejvyšší jakost zpracování pouze posílila jejich slávu. Ale značka ještě neřekla své poslední slovo! Pokud chcete následovat trendy na základě vlastních pravidel, nerezignujte z ničeho, co je pro Vás důležité, vsaďte na stylové Fila Strada Low – něco lehčí, ale ne méně výrazné. Charakteristický svršek Fila Strada Low WMN je zakončen u kotníku, což podtrhne tvar nohy a dodá celé stylizaci dravost. Nudný outfit, ve kterém se cítíte nevýrazně? Už nikdy víc! Sneakery Fila Strada Low, to je garance sebevědomí za každých okolností. Opravdu italský styl!

Univerzální komfort

Je pro Vás důležitý nejen jedinečný look, ale rovněž komfort? Tyto sneakersy, Vám to jistě zajistí! Fila již dávno dokazuje, že dokonale zná potřeby milovníků každodenního pohodlí a ví, jak jim to dopřát. Boty Strada Low byly zkonstruované tak, by zajistily komfort hoden nejlepších runnerů a přitom neztrácely na dokonalém vzhledu. To zní jako ideální obuv na každý den, že? To ještě není konec výhod. Díváte se na ty boty a myslíte, že nebudou příliš pohodlné a ke všemu budou těžké? Omyl! Již od prvního obutí se v nich budete cítit jednoduše dobře – lehce a svěže, rovněž díky nabízené paletě barev. Která verze nových Fila Strada Low pro ženy se stane Vaším must have? Univerzální bílá? Dívčí růžová? A možná sluneční žlutá, přivádějící na mysl léto? Výběr záleží jen a jen na Vás – rozhodněte se svědomitě, bez ohledu na to, kterou barvu zvolíte, uděláte nejlepší výběr. Kožený svršek doplněn syntetickými elementy jistě bude s Vámi držet krok a měkký textilní vnitřek zabrání odírání noh. Už nic Vám nebude stát v cestě ve zdolávání dalších kilometrů v tom nejlepším italském stylu. Předností těchto bot je rovněž skvěle zkonstruovaná podrážka ze syntetického materiálu. Je nejen plná charakteru, ale rovněž odolná a ke všemu zajistí podporu a stabilitu na každém městském povrchu. Trvanlivost, pohodlí a nejlepší look – to je Fila Strada Low. Sneakersy, které prostě musíte mít! Tenisky Fila Strada Low a další novinky najdete v našem e-shopu.