active.together for any weather

Během podzimu nemůžeme sedět na místě. Shromažďujeme tým a vyrážíme na trekking! Ať už v horách či okolních stezkách, čerpáme radost z pohybu a dobré společnosti. Co nám zajistí, že každý takový výlet bude vydařený? Odpovídající oblečení, které garantuje pohodlí. Bez ohledu na počasí.

Zima? To není problém

Bez odpovídající bundy ani na krok! Podzimní a zimní modely uchvácejí svou funkčností a lehkostí. Promyšlená řešení, módní design a sezonní barvy Vás odliší na horských i městských stezkách.

Jistým krokem

Dobré boty, to je základ. Nechte se rozhýbat modely, díky kterým bude každá podzimní aktivita pohodlná a bezpečná. Ranní mrazíky, vlhko, silný vítr? Zapomeňte na tyto nepříjemnosti a vyrazte jistým krokem do každého počasí.

Měkké zatulení

Pohodlná mikina, to je must have na chladné měsíce. Neomezuje v pohybu, příjemně zahalí a zajistí termický komfort během aktivity. Máte už svůj ideál?

Módní a teplé

Nízké teploty a nepříjemný vítr? Máme čepice, které Vás ochrání před nepříznivým počasím. Zpestřete svůj trekingový look zajímavou barvou a těšte se pohodlím klasické beanie.

Pohodlí je základ

Klusejte, utíkejte, skákejte! Nic nebude omezovat Vaši svobodu, pokud vsadíte na kalhoty z měkké a prodyšné bavlny. Komfortní střih Vám umožní být sám sebou za každé situace.