Vrácení / výměna / reklamace zboží

Stručný návod najdete:zde. Pokud nechcete nebo nemůžete vycházet z domu, využijte služeb specializovanýchspolečností, které vám umožní objednat si přepravu balíku z pohodlí domova a taktéž si probalík přijedou přímo k vám.Namátkou: Zásilkovna.cz https://www.zasilkovna.cz/odeslani nebohttps://www.balik123.cz

Pro zvýšení vaší bezpečnosti a bezpečnosti zaměstnanců kurýrních společností doporučujemepoužívat výhradně platbu předem (kartou, on-line nebo PayPal).

V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte obrátit na náš zákaznický servis.

Potřebujete poradit? Jste tady správně.

 1. Jaká je doba realizace objednávky / dodání mé zásilky?

  Obvyklá doba realizace objednávky je od 2 do 5 pracovních dnů. Ve výjimečných případechsemůžedoba dodání prodloužit o několik pracovních dnů.

 2. Za jakých podmínek mohu produkt zakoupenýnae-shopuvrátit/vyměnit?

  Zboží zakoupené v našem internetovým obchodě můžete bez problémů vyměnit na jinouvelikostnebovrátit v termínu do 30 dnů od data doručení zásilky. Podmínkou je, že zboží vracítenepoužité a nepoškozené.
  Adresa pro výměnu zboží:

  Obchod e50style.cz
  Sklad OlzaLogistic
  ul. Krvinská 1897
  737 01 Český Těšín

  (s poznámkou „Výměna”)
  (s doporučenou poznámkou „Výměna produktu“ nebo „Odstoupení od smlouvy“)


  Produkt spolu s formulářem výměny/vrácení zboží a fakturou, která bylazaslánae-mailem,pošlete na výše uvedenou adresu.

 3. Obdržel /a jsem jiné zboží než jsem objednal. Jak dálepostupovat?

  Bohužel chyby se občas stávají a omlouváme se za ně. V případě, že jste obdržel/a zbožíneshodnésobjednávkou, nekompletní nebo jeví známky poškození, kontaktujte prosím naši zákaznickou podporutelefonicky (+420 226 258 148), pomocí e-mailu (obchod@e50style.cz) nebo prostřednictvím chatu. Pokud zboží bude dostupné, okamžitě provedeme výměnu. Vpřípadě, že Vámi požadované zboží nebude v době výměny již dostupné, budeme Vám vracet peníze.

V e50style.cz jsme Vám k dispozici v pracovní dny od pondělí do pátku od 9 do 17 hodin. Rádi odpovíme na všechny dotazy týkající se objednávek, naší nabídky a poradíme Vám vevýběruvhodného modelu či správné velikosti.

obchod@e50style.cz
+420 226 258 148

Kontaktní formulář

Administrátorem osobních údajů uvedených v kontaktním formuláři je společnost MARKETING INVESTMENT GROUP CZECH s.r.o., se sídlem Jakubská 647/2, Staré Město, 110 00 Praha 1, Česká republika, IČ: 02642786. Více informací v podmínkách o ochraně osobních údajů.

[script]const hoverArr = ['/images/50style_cz/icons/wymiany_aktywne.png', '/images/50style_cz/icons/dostawa_aktywne.png', '/images/50style_cz/icons/patnosci_aktywne.png', '/images/50style_cz/icons/tabela_aktywne.png' ]; const desktopArr = [ '/images/50style_cz/icons/wymiany_nieaktywne.png', '/images/50style_cz/icons/dostawa_nieaktywne.png', '/images/50style_cz/icons/patnosci_nieaktywne.png', '/images/50style_cz/icons/tabela_nieaktywne.png' ]; const mobileArr = [ '/images/50style_cz/icons/mobile_wymiany.png', '/images/50style_cz/icons/mobile_dostawa.png', '/images/50style_cz/icons/mobile_platonosci.png', '/images/50style_cz/icons/mobile_tabela.png' ]; $(document).ready(function() { const img = $('.photo'); $(window).resize(function() { if ($(window).width() > 800) { for (let i = 0; i < img.length; i++) { $(img[i]).attr('src', desktopArr[i]);$(img[i]).on('mouseenter', function() { $(this).attr('src', hoverArr[i]); }).on('mouseleave', function() {$(this).attr('src', desktopArr[i]); }); } } else { for (let i = 0; i < img.length; i++) { $(img[i]).attr('src', mobileArr[i]).off('mouseenter mouseleave'); } } }).resize(); for (let i = 1; i < 4; i++) {$('#question_' + i).click(function () {$('#answer_' + i).slideToggle('slow');});} });[/script]
Zpět do obchodu