Vrácení / výměna / reklamace zboží

Stručný návod najdete: zde. Pokud nechcete nebo nemůžete vycházet z domu, využijte služeb specializovaných společností, které vám umožní objednat si přepravu balíku z pohodlí domova a taktéž si probalík přijedou přímo k vám. Namátkou: Zásilkovna.cz.

Pro zvýšení vaší bezpečnosti a bezpečnosti zaměstnanců kurýrních společností doporučujeme používat výhradně platbu předem (kartou, on-line nebo PayPal).

V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte obrátit na náš zákaznický servis.

Potřebujete poradit? Jste tady správně.

 1. Jaká je doba realizace objednávky / dodání mé zásilky?

  Obvyklá doba realizace objednávky je od 2 do 5 pracovních dnů. Ve výjimečných případech se můžedoba dodání prodloužit o několik pracovních dnů.

 2. Za jakých podmínek mohu produkt zakoupený na e-shopu vrátit/vyměnit?

  Zboží zakoupené v našem internetovým obchodě můžete bez problémů vyměnit na jinou velikost nebo vrátit v termínu do 30 dnů od data doručení zásilky. Podmínkou je, že zboží vracíte nepoužité a nepoškozené.
  Adresa pro výměnu zboží:

  Obchod e50style.cz
  Sklad OlzaLogistic
  ul. Krvinská 1897
  737 01 Český Těšín

  (s poznámkou „Výměna”)
  (s doporučenou poznámkou „Výměna produktu“ nebo „Odstoupení od smlouvy“)


  Produkt spolu s formulářem výměny/vrácení zboží a fakturou, která byla zaslána e-mailem, pošlete na výše uvedenou adresu.

 3. Obdržel /a jsem jiné zboží než jsem objednal. Jak dále postupovat?

  Bohužel chyby se občas stávají a omlouváme se za ně. V případě, že jste obdržel/a zboží neshodné s objednávkou, nekompletní nebo jeví známky poškození, kontaktujte prosím naši zákaznickou podporu telefonicky (+420 226 258 148), pomocí e-mailu (obchod@e50style.cz) nebo prostřednictvím chatu. Pokud zboží bude dostupné, okamžitě provedeme výměnu. V případě, že Vámi požadované zboží nebude v době výměny již dostupné, budeme Vám vracet peníze.

V e50style.cz jsme Vám k dispozici v pracovní dny od pondělí do pátku od 9 do 17 hodin. Rádi odpovíme na všechny dotazy týkající se objednávek, naší nabídky a poradíme Vám ve výběru vhodného modelu či správné velikosti.

obchod@e50style.cz
+420 226 258 148

Kontaktní formulář

Administrátorem osobních údajů uvedených v kontaktním formuláři je společnost MARKETING INVESTMENT GROUP CZECH s.r.o., se sídlem Jakubská 647/2, Staré Město, 110 00 Praha 1, Česká republika, IČ: 02642786. Více informací v podmínkách o ochraně osobních údajů.

Zpět do obchodu