Lotto Silion

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 3

Cena

POHLAVÍ

Velikost

    Méně Více

Barva

Prohlížíte si boty Lotto Silion
Dostupné modely tenisek: 3

CZK 790

Velikosti

37 39 40

Velikosti

36 37 38 39 40 41

Velikosti

36 37 38 39 40

1290 Kč

790 Kč

Lotto
CZK 1190

Velikosti

36 37 38 39 40

Velikosti

36 37 38 39 40 41

Velikosti

37 39 40
CZK 690

Velikosti

36 37 38 39 40 41

Velikosti

36 37 38 39 40

Velikosti

37 39 40

1190 Kč

690 Kč

Lotto
Zobrazit:
z 3

Lotto Silion – rerto design, novodobý komfort

Dad shoes jsou stále trendy! Masivní sneakery ve stylu 80. a 90. let, které nedávno jak blesk z čistého nebe dobyly přehlídková mola a ulice měst, stále triumfují a těší se neslábnoucím zájmem všech fanoušků městského pohodlí v nejlepším stylu. Chcete držet krok s módou, ale současně chcete jít svou vlastní cestou? A možná hledáte nevšední nápady, propojující pohodlí a módní look? Pak jste na správném místě! „Ošklivé boty” Lotto Silion, to je stylová nabídka, která dodá retro charakter všem Vaším stylizacím a současně garantují komfort nošení. Ideální spojení!

Oldschool na plné obrátky

Proč se oplácí tyto boty mít se své skříni? Odpověď Vás může zaskočit. Sneakery Lotto Silion mají šanci se stát jedním z nejpopulárnějších modelů mezi fanoušky městských trendů se sportovním nádechem. Vše díky jejich kultovnímu retro designu, který se dokonale vkomponuje mezi aktuální trendy. Tvar svršku navazuje na módní runnery, které byly oblíbené před dvěma nebo třemi dekádami a barvy plné svěžesti jsou úklonem k módnímu energetickému looku od hlavy až k patě. Módy čerpané právě ze ztřeštěných devadesátek. Nevšední poutavé kombinace a stylizace plné energie, co je něco, co nemůže scházet ve skříni opravdového milovníka městských trendů. A jestli to propojíte s módním retro designem… to bude oldschool na plné obrátky! A co se teď nosí, bez pochyb! Jednak značka Lotto pro nás připravila něco víc – možnost výběru. Protože, co když mimo všechno si ceníte delikátní vzhled? Anebo chcete vsadit na kontrast, jaký tvoří dravé ugly shoes v decentních barvách? Jednoduché! Právě pro Vás vznikl model Lotto Silion ve verzi black and white a all white. Černá a bílá, to je vždy dobrý nápad, který Vám navíc umožní držet krok s aktuálními trendy. Není to skvělé?

Pohodlí na prvním místě

Pouliční styl tedy populární streetwear, má mnoho předností. Jednou z nejdůležitější je dokázání, že módní look a komfort mohou jít ruku v ruce. Nejen mohou - ale dokonce by měly! Takové značky, jako je italský brand Lotto, každou sezonu nám jednak dokazuje, že stylové pohodlí má nejedno jméno a že vždy je co dodat. Výjimečné retro sneakery Silion uchvácejí nejen skvělým designem, ale rovněž komfortem hodným mistrů sportu. Perfektně navrhnutý svršek vyrobený ze spojení textilního materiálu a syntetické kůže, podrážka z materiálu odolného vůči poškození a přilnavé gumy – to vše odpovídá za jedinečné pohodlí, kterým se můžete těšit každého dne a během každého ročního období, bez ohledu na to, co plánujete. Vsaďte na jakost a opravdový italský šik od Lotto...jistě nebudete zklamání. Módní olschoolový look a mistrovský komfort v jednom? To je spojení, kterému nelze odolat!

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím