Nákupní rádce

Běh má pozitivní vliv na Vaši kondici a celkovou pohodu. Je také všeobecně známo, že běháním se vylučují hormony štěstí – endorfiny. Ale šťastný běžec je i běžec, jehož boty se ideálně přizpůsobí jeho chodidlům, vkusu a typu terénu. Jak vybrat ty správné? Poradíme Vám!

Čtěte dále...

Bílé boty jsou super módní, vypadají dobře v různých stylizacích a sestavách. Vsaďte na profesionální čistící prostředky, aby jste se mohli co nejdéle těšit sněhově bílou barvou.

Čtěte dále...

Odpovědně vybrané fotbalové boty Vám mohou pomoci vyhrát utkání. Jaké parametry musíte brát v úvahu při výběru takových bot? Jistě druh povrchu, na kterém plánujete hrát. Kromě toho musejí ideálně pasovat tvaru a velikosti nohy. Co ještě brát v úvahu, aby byly boty ideální?

Čtěte dále...

Co dělat, když se oběti podvodníků nechají lapit na nejoblíbenější modely obuvi známých a respektovaných značek? Jak předejít nákupu nekvalitní napodobeniny? Jak odlišit boty Nike od padělku? Po přečtení tohoto článku jistě uniknete vyhození peněz za něco, co nemá takovou hodnotu.

Čtěte dále...

Nemusíte být nejmódnější, v outfitu od top projektanta. Nejdůležitější je funkčnost a pohodlí během tréninku. Oblečení na fitness by mělo být jako druhá kůže. Ve skvěle padnoucím outfitu Vám už nic nebude stát v cestě, k dosažení perfektní postavy.

Čtěte dále...

Zima je ideálním obdobím pro aktivní! Zimní radovánky na sněhu, to je pouze jedna stránka této části roku - další je led a tající sníh na ulicích. A také samozřejmě sůl, která nás sice chrání před uklouznutím, ale ničí naše oblíbené boty. Právě proto je péče o obuv tak důležitá. Poznejte naše osvědčené způsoby, jak očistit boty od soli a zajistit jim dlouhou životnost.

Čtěte dále...
[script]const hoverArr = ['/images/50style_cz/icons/nakupni_radce/TABELA_zolty.png', '/images/50style_cz/icons/nakupni_radce/JAK_ZMIERZYC_zolty.png', 'images/50style_cz/icons/nakupni_radce/JAK_CZYZSCIC_zolty.png', 'images/50style_cz/icons/nakupni_radce/OZNACZENIA_PROD_zolty.png', 'images/50style_cz/icons/nakupni_radce/FAQ_zolty.png'];const desktopArr = ['/images/50style_cz/icons/nakupni_radce/TABELA_szary.png', '/images/50style_cz/icons/nakupni_radce/JAK_ZMIERZYC_szary.png', '/images/50style_cz/icons/nakupni_radce/JAK_CZYZSCIC_szary.png', '/images/50style_cz/icons/nakupni_radce/OZNACZENIA_PROD_szary.png', 'images/50style_cz/icons/nakupni_radce/FAQ_szary.png'];const mobileArr = ['/images/50style_cz/icons/nakupni_radce/TABELA_zolty.png', '/images/50style_cz/icons/nakupni_radce/JAK_ZMIERZYC_zolty.png', 'images/50style_cz/icons/nakupni_radce/JAK_CZYZSCIC_zolty.png', 'images/50style_cz/icons/nakupni_radce/OZNACZENIA_PROD_zolty.png', 'images/50style_cz/icons/nakupni_radce/FAQ_zolty.png'];$(document).ready(function () { const img = $('.photo'); $(window).resize(function () { if ($(window).width() > 800) { for (let i = 0; i < img.length; i++) { $(img[i]).attr('src', desktopArr[i]); $(img[i]).on('mouseenter', function () { $(this).attr('src', hoverArr[i]); }).on('mouseleave', function () { $(this).attr('src', desktopArr[i]); }); } } else { for (let i = 0; i < img.length; i++) { $(img[i]).attr('src', mobileArr[i]).off('mouseenter mouseleave'); } } }).resize(); for (let i = 1; i < 4; i++) { $('#question_' + i).click(function () { $('#answer_' + i).slideToggle('slow'); }); }});[/script]

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím