Nákupní rádce

Vycházíte z domu za hezkého počasí, ale rychle se vracíte promočení do poslední nitky? Znáte to, že? Každého z nás alespoň jednou v životě zaskočil nečekaný déšť, který nám překřížil všechny naše plány. Co dělat v takové situaci? Záležitost zdá se být jednoduchá - oblečení rozvěsíme a obuv necháme uschnout při radiátoru... stop! Právě v tomto momentu mnozí z nás děláme chybu, která zkracuje životnost našeho oblíbeného modelu sneakersů či kecek . Zjistěte, jak správně vysušit promočené boty, abychom jim neuškodili. To rozhodně není tak zřejmé!

Čtěte dále...

Batoh, penál, učebnice, lunchbox... Při kompletování školní výbavy pro své dítě, nezapomeňte na přezůvky. To je neobvykle důležitý element školní výbavy, koneckonců Vaše dítě ve škole tráví desítky hodin týdně. Jak najít ideální model, na co zaměřit pozornost během výběru, či se oplácí se investovat do dodatečných bot? Bez obav. Pomůžeme Vám najít odpověď na všechny otázky.

Čtěte dále...

Další rok školní již na obzoru? Nadešel čas si připravit školní výbavu! Ačkoliv knížky a sešity nakupujeme značně dříve, podobně jako penál a jiné školní pomůcky, mnohdy zcela zapomínáme na úbor pro tělesnou výchovu. Efekt? Dítě na první lekce vyráží v tom, co akorát máme po ruce. A to je chyba. Sice obyčejné bavlněné tričko a kalhoty si poradí během hodiny tělesné výchovy, jednak pokud jde o obuv, to je obtížnější záležitost, na kterou bychom měli více zaměřit svou pozornost. Boy na tělocvik by měly Vašemu juniorovi zajistit vše, co potřebuje.

Čtěte dále...

Pohodlné a praktické pantofle, to je neodlučitelný element sportovní výbavy. Bez nich bychom si těžko představili pobyt u bazénu či aktivní odpočinek u moře. Je to rovněž skvělá obuv do sprchy po tréninku v posilovně.

Čtěte dále...

Bez ohledu na to, zda je pro Vás trénink základ anebo se věnujete fyzické aktivitě jednou za čas – sportovní doplňky by měly být součástí Vaší garderoby. Nikdy nevíte, kdy přijdou vhod. Co víc – některé z nich můžete využít rovněž během běžného dne. Takže... jaké doplňky musíte mít ve své skříni?

Čtěte dále...

Dovězte se, jak rozpoznat padělky Vans, aby jste během nákupu měli jistotu, že vybíráte to, co je opravdu originální!

Čtěte dále...

Výběr bot záleží jednak od tohoto, jaké sportovní aktivitě se chceme věnovat. Posilování, cardio, fitness, crossfit? Zjistěte, jaká obuv se osvědčí v každém z těchto příkladných sportů.

Čtěte dále...

Semišová obuv se prezentuje skvěle a může být zakomponována do různých stylizací, ať už sportovních nebo těch více casualových či elegantních. Jednak každý majitel semišových bot velmi dobře ví, že tento materiál je velmi náchylný na ušpinění, poškození a proměnlivé počasí. Mnoho osob cíleně obchází regály se semišovými botami v domnění, že jejich údržba je téměř nemožná. Takové boty můžeme udržet v dobrém stavu, pokud se držíme jistých zásad.

Čtěte dále...

Výběr správné dětské obuvi je pro rodiče vždy velkou výzvou. Chtějí svému dítěti poskytnout pohodlí a bezpečí, ale současně řada z nich dbá na to, aby se nové boty líbily nejen jim, ale i jejich ratolesti. Naštěstí u nejoblíbenějších značek nemusíme volit mezi líbivým designem a pohodlným nošením. Zbývá tedy odpovědět na otázku: Na co si při výběru obuvi pro dítě dát pozor?

Čtěte dále...

Běh má pozitivní vliv na Vaši kondici a celkovou pohodu. Je také všeobecně známo, že běháním se vylučují hormony štěstí – endorfiny. Ale šťastný běžec je i běžec, jehož boty se ideálně přizpůsobí jeho chodidlům, vkusu a typu terénu. Jak vybrat ty správné? Poradíme Vám!

Čtěte dále...

Bílé boty jsou super módní, vypadají dobře v různých stylizacích a sestavách. Vsaďte na profesionální čistící prostředky, aby jste se mohli co nejdéle těšit sněhově bílou barvou.

Čtěte dále...

Odpovědně vybrané fotbalové boty Vám mohou pomoci vyhrát utkání. Jaké parametry musíte brát v úvahu při výběru takových bot? Jistě druh povrchu, na kterém plánujete hrát. Kromě toho musejí ideálně pasovat tvaru a velikosti nohy. Co ještě brát v úvahu, aby byly boty ideální?

Čtěte dále...

Co dělat, když se oběti podvodníků nechají lapit na nejoblíbenější modely obuvi známých a respektovaných značek? Jak předejít nákupu nekvalitní napodobeniny? Jak odlišit boty Nike od padělku? Po přečtení tohoto článku jistě uniknete vyhození peněz za něco, co nemá takovou hodnotu.

Čtěte dále...

Nemusíte být nejmódnější, v outfitu od top projektanta. Nejdůležitější je funkčnost a pohodlí během tréninku. Oblečení na fitness by mělo být jako druhá kůže. Ve skvěle padnoucím outfitu Vám už nic nebude stát v cestě, k dosažení perfektní postavy.

Čtěte dále...

Zima je ideálním obdobím pro aktivní! Zimní radovánky na sněhu, to je pouze jedna stránka této části roku - další je led a tající sníh na ulicích. A také samozřejmě sůl, která nás sice chrání před uklouznutím, ale ničí naše oblíbené boty. Právě proto je péče o obuv tak důležitá. Poznejte naše osvědčené způsoby, jak očistit boty od soli a zajistit jim dlouhou životnost.

Čtěte dále...
[script]const hoverArr = ['/images/50style_cz/icons/nakupni_radce/TABELA_zolty.png', '/images/50style_cz/icons/nakupni_radce/JAK_ZMIERZYC_zolty.png', 'images/50style_cz/icons/nakupni_radce/JAK_CZYZSCIC_zolty.png', 'images/50style_cz/icons/nakupni_radce/OZNACZENIA_PROD_zolty.png', 'images/50style_cz/icons/nakupni_radce/FAQ_zolty.png'];const desktopArr = ['/images/50style_cz/icons/nakupni_radce/TABELA_szary.png', '/images/50style_cz/icons/nakupni_radce/JAK_ZMIERZYC_szary.png', '/images/50style_cz/icons/nakupni_radce/JAK_CZYZSCIC_szary.png', '/images/50style_cz/icons/nakupni_radce/OZNACZENIA_PROD_szary.png', 'images/50style_cz/icons/nakupni_radce/FAQ_szary.png'];const mobileArr = ['/images/50style_cz/icons/nakupni_radce/TABELA_zolty.png', '/images/50style_cz/icons/nakupni_radce/JAK_ZMIERZYC_zolty.png', 'images/50style_cz/icons/nakupni_radce/JAK_CZYZSCIC_zolty.png', 'images/50style_cz/icons/nakupni_radce/OZNACZENIA_PROD_zolty.png', 'images/50style_cz/icons/nakupni_radce/FAQ_zolty.png'];$(document).ready(function () { const img = $('.photo'); $(window).resize(function () { if ($(window).width() > 800) { for (let i = 0; i < img.length; i++) { $(img[i]).attr('src', desktopArr[i]); $(img[i]).on('mouseenter', function () { $(this).attr('src', hoverArr[i]); }).on('mouseleave', function () { $(this).attr('src', desktopArr[i]); }); } } else { for (let i = 0; i < img.length; i++) { $(img[i]).attr('src', mobileArr[i]).off('mouseenter mouseleave'); } } }).resize(); for (let i = 1; i < 4; i++) { $('#question_' + i).click(function () { $('#answer_' + i).slideToggle('slow'); }); }});[/script]

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím