Jak rozpoznat padělky bot Fila?


Během hledání ideálních bot na běžné nošení se čím více přikláníte k nabídkám Fila? Dokonalá volba! Ta značka má ve svém portfoliu mnoho zajímavých nabídek – především slavné sneakery Disruptor ve verzi regular a low, již kultovní ugly shoes, které změnily svět městské módy. Jednak ještě než si boty koupíte, počkejte! Populární modely obuvi jsou často padělané a pouze originální produkt Vám může zajistit nejvyšší jakost a spokojenost, kterou očekáváte. Zjistěte tedy, jak rozpoznat padělky bot Fila a těšte se nejlepším lookem po mnoho let.


Důvěra na první pohled

Ukvapenost je zlým rádcem - to již dávno známo. Právě proto, pokud se chystáte nakupovat v kamenném obchodě, udělejte si čas a důkladně si boty prohlédněte. Někdy již na první pohled můžeme ocenit, zda je model originál nebo padělek. Kontrolu začněte od krabice. Neváhejte a požádejte o ni prodejce – máte na to právo! Originální boty Fila budou řádně zabalené. Krabice musí mít odpovídající rozměry, aby bylo možné do ní obuv vložit bez sebemenších problém. Velmi důležitým elementem je nálepka, kterou najdete na boku. Pokud se tam žádná nenachází, jedná se patrně o padělek. Varovným signálem je také scházející informace o značce a modelu či datumu výroby. Jestli krabice ve Vás nevyvolává pochybnosti, zaměřte svou pozornost na samotné sneakery. Originální produkty Fila jsou vyrobené z materiálů vysoké jakosti a s péčí o každý detail. Není prostor na omyly! Křivé švy, odstávající nitě, které jsou vidět již z dálky, zvrásnělý materiál či skvrny od lepidla, to nejsou výrobní vady či drobné omyly, ale značné vady poukazující na nedbalost. Nenechte se napálit!

Originál od padělek? Důležité jsou detaily

To, že boty na první pohled nevzbuzují Vaše pochybnosti, ještě neznamená, že se 100 % jedná o orginál. Ne nadarmo se říká, že ďábel tkví v detailech. V případě bot rozhodně! Někdy je padělek vyroben tak precizně, že Vás před katastrofou mohou zachránit pouze detaily. Na co se zaměřit? Především na jakost zpracování loga značky – tam se nejsnadněji může vyskytnout omyl. V originálních modelech je mezi jednotlivými písmeny, jak v případě vyražených, tak i v případě vyšívaných, výrazný odstup, nemohou být v žádném případě spojena. Jestli Vámi vybraný model má perforace, ujistěte se, zda jsou vykonané rovně. Dírky by se také neměly propojovat. Nápomocný při vyhodnocování, zda boty Fila jsou originál, či ne, může být také internet. Na oficiálních stránkách výrobce najděte model, který Vás zaujal (pokud takový nemůžete najít, pak je to jasné), zvětšete obrázek a prohlédněte si nabídku bot, které držíte v ruce, zda se všechny elementy shodují. Některé sneakery mají dosti konkrétní design a elementy, záplaty či ražby se objeví na přesně daných místech. Projektanti padělků je často obcházejí, protože to jsou detaily, kterým obvykle nikdo nevěnujeme pozornost. Porovnejte rovněž informace na štítku na jazyku s těmi, které najdete na krabici. Měly by se shodovat.


Padělky bot Fila online - jak se jim vyhnout?

Na neoriginální produkty samozřejmě můžeme narazit rovněž v síti. Někteří dokonce věří, že riziko je mnohem větší, a proto se vyhýbají nakupování online, jednak to nemusí být nutně pravda. Postačí poznat několik technik, jak ocenit věrohodnost prodejce a samotného produktu, abychom měli jistotu, že nás nečeká nepříjemné překvapení Při nakupování online se prvně zaměřte na internetové stránky daného e-shopu. Zastaralý a výrazně nedbalý layout může být vážným varovným signálem - stejně jako velmi široká nebo naopak velmi malá nabídka dané značky. Hledejte rovněž kontakt a údaje prodávajícího. Poctivý prodejce se před Vámi nebude ukrývat! Jestli v tomto ohledu nic nevyvolává Vaše pochybnosti, zaměřte svou pozornost na to, jak je prezentovaný produkt, který Vás zaujal. Fotografie by měly být výrazné, ukazovat boty ze všech stran a být natolik velké, aby bylo možné je zvětšit bez ztráty ostrosti. Pouze padělky jsou prezentované na fotografiích nízké jakosti - právě proto, aby se nikdo nezorientoval, že se nejedná o originální produkt. Varovným signálem je také nízká cena. Dobré akce si sice naskytují, ale podstatný rozdíl oproti tomu, jaká je cena výrobce, je nevyvratitelným důkazem, že něco není v pořádku. Alarmující je rovněž neobvyklá barva nebo potisk. Nenechte se napálit na lákavé informace o „limitované edici” či „výjimečné kolekci” – jestli se boty nenacházejí na originálních stránkách značky Fila, pak jistě ani nebyly vyrobené: jsou tedy padělkem. Nekupujte je!


Vyberte si své originální dámské boty Fila

690

490

690

490

690

550

890

650

890

650

890

650

1690

891

1790

981

1790

981