Jak rozpoznat padělky Champion?

Všichni milovníci aktivního odpočinku vědí, že dobré boty, to je základ. Bez nich ani na krok! Právě proto věnujte čas při výběru toho, co Vás uchvátí komfortem a padne do Vašeho gustu také po estetické stránce a umožní Vám se cítit svěže a sebejistě. Klíče k tomu, aby nebylo třeba se obávat zklamání, je vsadit na osvědčenou značku – takovou, jako je právě Champion. Obuv s charakteristickým logem, to je opravdová trefa do černého, pod podmínkou, že je originální. Jak to rozpoznat? Bez obav – s našimi radami ihned rozpoznáte padělky bot Champion a vyhnete se rozčarování. Je to snadnější, než by se mohlo zdát!

Nákup v kamenných prodejnách

Míříte do obchodu, protože volíte si boty vyzkoušet, namísto pouze ohlížet? To je velmi dobrá volba! Ale dávejte si pozor, protože dokonce i v pozorně dobrý místech můžete narazit na padělky, které občas prodejce nabízí nevědomky. Abyste se vyhnuli nehodě, pečlivě si vybraný model prohlédněte. Ujistěte se, zda nemá oděrky či díky, a jestli exemplář nevypadá výrazně opotřebovaně, směle požádejte o nový. Máte na to právo! Možná, že boty Champion jsou originální, prostě již byly mnohokrát zkoušené zákazníky, ale také zde existuje riziko, že se jedná o padělek. Na internetových stránkách výrobce se rovněž můžete ujistit, zda takový model bot opravdu existuje – a zda vypadá stejně. Někdy jsou rozdíly do očí bijící, ale to jen usnadňuje dohledání neoriginálního produktu. Nekupujte něco, co vypadá podezřele a nenechte si napovídat, že model pochází z limitované edice. Takové situace se stávají velmi zřídka – je to mnohem neobvyklejší, než myslíte.

Padělky Champion: nenechte se napálit!

Na první pohled se vše zdá být v pořádku? Zdržte se s nákupem a věnujte trochu času k důkladnému prohlédnutí modelu. Jak se říká, ďábel tkví v detailech, a je to pravda. Držte se tohoto rčení a vyhnete se zklamání. Takové značky jako Champion, vsázejí nejen na dokonalý look, ale rovněž – či možná především – na vysokou jakost; zatímco padělky jsou nedbale vyrobené a plné kazů, ačkoliv někdy se maskují celkem mazaně. Důkladně si tedy Vámi vyhlédnuté boty prohlédněte a ověřte, jak tak je s kvalitou zpracování. Místa, kde materiál je výrazně slabší, skvrny po lepidlu, nedodělky či dokonce nevelké díry – to všechno mohou být signály, že produkt není originální, tudíž se ho neoplácí vůbec kupovat. Značnou nápovědou jsou také švy. Měly by být pečlivě vedené, rovné a odolné, veškeré křivé švy či odstávající nitě mohou být varovným signálem neoriginální obuvi. Před nákupem si také prohlédněte logo značky a porovnejte ho s tím na oficiálních webových stránkách výrobce. Zaměřte se na písmo, barvu, ale také na mezery mezi jednotlivými znaky, nápisy či daty. Zde nepřicházejí v úvahu žádné rozdíly, logo je logo. Rovněž důležitý je štítek. Pokud schází, to už mluví samo za sebe, jednak když se na botách nachází, měl by být výrazný, čitelný a snadno dostupný a podané informace by měly shodné s těmi na krabici. Právě podle toho poznáte originální produkt Champion.

Důvěra online

Možná kvůli pohodlí – nebo z důvodu nezbytnosti – se musíte rozhodnout na nákup online a nemáte jistotu, zda je to dobrý nápad? Rozvážeme Vaše pochybnosti: rozhodně ano! Internetoví obchody mají své oponenty, ale mají také mnoho nepopiratelných výhod, kterými se můžete těšit bez obav. Chcete-li však nakupovat bezpečně, nejprve věnujte pozornost tomu, jak vypadá samotná webová stránka obchodu. Archaický nedbalý design, scházející informace o prodávajícím nebo jakákoliv možnost kontaktu jsou jasným varovným signálem. Totéž platí pro samotný produkt. Nekupujte boty Champion, pokud si nemůžete prohlédnout obrázek ve vysokém rozlišení. Pokud fotografie schází, to je samozřejmě jasný signál, že Vás někdo chce napálit, ale rovněž podezřelé jsou nevýrazné fotografie, ukazující produkt pouze z dálky. A přeci odstávající nitky či nedbalé švy jsou jasnými znaky padělku. Podobně jak v kamenném obchodě, také nevěříme v jakési limitované edice – zato využijte magie internetu a ověřte si, zda produkt takového vzhledu vůbec vznikl. Vaši pozornost by měla vzbudit rovněž cena. Známé značky, takové jako Champion, vsázejí na jakost, s vírou, že je to dobrá investice do budoucnosti. Sice můžete natrefit na super akci, ale pokud je cenový rozdíl mezi tím, co nabízí prodejna a producent je výjimečně velký, raději si nákup rozmyslete. Je dosti možné, že máte co dočinění s padělkem Champion - a do něj se rozhodně neoplácí investovat.

Vyberte si dámské boty Champion

1490

667

1190

690

1490

801

1190

621

1290

711

1590

981

1590

1190

Vyberte si pánské boty Champion

1490

667

1190

690

1490

801

1190

621

1290

711

1590

981

1590

1190