Jak správně vybrat dětské boty? Přečtěte si pár rad, jak na to!


Výběr správné dětské obuvi je pro rodiče vždy velkou výzvou. Chtějí svému dítěti poskytnout pohodlí a bezpečí, ale současně řada z nich dbá na to, aby se nové boty líbily nejen jim, ale i jejich ratolesti. Naštěstí u nejoblíbenějších značek nemusíme volit mezi líbivým designem a pohodlným nošením. Zbývá tedy odpovědět na otázku: Na co si při výběru obuvi pro dítě dát pozor?


Jak správně vybrat dětské boty? - 4 dobře míněné rady

Výběr velikosti

Jak sladit rychlý růst dětské nohy se správným nastavením obuvi? Vše záleží na tom, jaký model obuvi v současné době hledáme. Pokud chcete své batole vybavit šněrovací sportovní obuv, tenisky nebo kotníkové boty na suchý zip, určitě stojí za to o centimetr větší. V důsledku toho budou sloužit po dlouhou dobu a jejich nošení nezpůsobí nepohodlí kvůli tkaničkám nebo upevňovacím prvkům, které posilují stabilní držení nohy. Pokud se však rozhodnete pro baleríny nebo tenisky, bude nutné dokonale sladit jejich velikost s nohou batole. Jinak - boty budou nepříjemné! Při nákupu dětské obuvi online nezapomeňte zkontrolovat velikostní graf konkrétní značky! Je důležité znát délku dětské nohy, která je nejlepším ukazatelem při výběru velikosti dětské obuvi.


Materiál, ze kterého jsou boty vyrobené

Jak při výběru dětské obuvi na léto, tak v zimě, je materiál, ze kterého jsme si vybrali model, který jsme vybrali, velmi důležitý. Přírodní kůže je ideální pro děti, protože v létě zajišťuje optimální větrání nohou a nedotírá ani neotírá pokožku dítěte. V zimě chrání před namočením a izoluje před chladem. Pohodlné letní boty pro děti jsou také vyrobeny z prodyšné síťoviny nebo plátna a na zimu - z gore-texu nebo syntetické, velmi odolné kůže.Tvarování a skelet dětské obuvi

Na první pohled jste schopni posoudit, zda tyto dětské boty zajistí bezpečnost vašeho dítěte a zdraví nohou. Pro nejmladší bude stabilita v každém kroku zajištěna kotníkovými botami, nejlépe upevněnými pohodlnými suchými zipy, které umožní botám dobře se přizpůsobit nohám. Při výběru obuvi pro starší děti se vyplatí věnovat pozornost jedinému. Na zimních modelech dětské obuvi se musí objevit charakteristický dezén, který zaručuje přilnavost na kluzkém povrchu. Velmi dobrou a pohodlnou volbou pro děti všech věkových kategorií jsou sportovní boty s polstrovanou podrážkou. Tyto modely najdete v nabídce nejpopulárnějších sportovních značek, jako jsou adidas, Nike, Puma nebo New Balance!


Design obuvi pro děti

Je všeobecně známo, že ideální dětské boty jsou nejen praktické a pohodlné, ale také stylové. Naštěstí v sortimentu nejslavnějších značek najdete opravdu návrháře návrhů pro děti. Pastelové, neonové a tlumené barvy, zajímavé vzory a dokonce i motivy z pohádek - to vše zdobí dětské boty, mezi nimiž určitě najdete něco, o čem sníte! Vezměte v úvahu vkus batole a ujistěte se, že bude chodit v nových botách se skutečným potěšením!


Jak si vybrat boty pro dítě? Je to jednodušší, než by se mohlo zdát! V nabídce značek sportů a obuvi najdete spoustu ideálních návrhů pro nejmladší!


Boty pro děti w 50 Style

390

176

390

176

490

245

490

245

490

245

1240

290

1240

290

1590

323

1590

323

790

330

590

332

540

332

690

340

690

350

1590

351

1590

351