Jak vybrat přezůvky do školy?


Batoh, penál, učebnice, lunchbox... Při kompletování školní výbavy pro své dítě, nezapomeňte na přezůvky. To je neobvykle důležitý element školní výbavy, koneckonců Vaše dítě ve škole tráví desítky hodin týdně. Jak najít ideální model, na co zaměřit pozornost během výběru, či se oplácí se investovat do dodatečných bot? Bez obav. Pomůžeme Vám najít odpověď na všechny otázky.


Na první místě je komfort

Noha, která stále roste, je obzvláště delikátní a náchylná na úrazy. Dětská obuv na výměnu musí být především odpovědně profilována, zajistit podporu a nezpůsobovat pocit diskomfortu. Skvěle se osvědčí rovněž sneakery a kecky vysoké jakosti. Vyrobené z přírodní kůže, ekologické kůže nebo prodyšných textilních materiálů, jsou lehký, pohodlné a odolné. Rovněž důležitý, tak jako svršek, je i vnitřek bot – vyberte model z měkkým polstrováním a profilovanou pružnou vložkou. Nezapomeňte také na přilnavou gumovou podrážku, která minimalizuje riziko uklouznutí. Obuv tohoto typu mají ve své nabídce takové top značky, jako Nike, adidas, Converse či Reebok. Jejich juniorská nabídka se neliší jakostí od projektů pro dospělé a jsou tvořené a maximální péčí, aby boty odpovídaly potřebám dětské nohy. Dodatečnou předností sneakerů a tenisek je jejich univerzálnost - osvědčí se jak během léta, jak i v zimě, narozdíl od sandálů či klapek. Není vhodný rovněž nákup první bot na podpatku. Dívky by sice byly nadšené, ale učitelé patně ne. Nemluvě o riziku zvrtnutého kotníku.


Obuv na tělocvik

Oplácí se investovat do dvou párů bot. Jedny lifestylové, které zajistí nejen pohodlí během několikahodinového nošení, ale rovněž módní look. Druhé na hodiny tělesné výchovy, které si poradí s nároky intenzivního cvičení a garantují komfort během dalšího dne ve škole. Intenzivní tělocvik se váže s vyšším stupněm pocení chodidel, což je také nutno brát v úvahu. Proto dobrou volbou budou univerzální tréninkové modely, které se osvědčí jak do haly, tak na školním hřišti. Jestli jednak víte, že Vaše dítě zbožňuje basketbal nebo fotbal, vsaďte na praktické halovky, kopačky nebo vysoké basketbalové sneakery, které ochrání kotník.


Nejen praktické, ale i módní

Není co skrývat, že vzhled obuvi má také značný význam. Pohodlí, komfort, trvanlivost, snadné čištění, to jedno, ale skvělý design, který uchvátí všechny děti, to je rovněž důležité. Oplácí se vybrat model, který bude odpovídat gustu Vaší ratolesti, ale současně bude univerzální, pasující do různých školní outfitů. Vždy dobrý volbou jsou monochromatické nabídky v klasických černo-bílých odstínech nebo v pastelově růžové či modré. Dokonalým kompromisem budou modely v tlumeném odstínu, prolomené pouze výrazným akcentem, jako je neonové logo. Neomezené množství střihů a variant zajistí, že každý si najde něco pro sebe! Nejlepší značky, jako Nike, Vans, adidas či Lotto dbají o to, aby jejich nabídky padly do gustu jak studentům, tak i jejich rodičům.


DĚTSKÉ TENISKY

1290

390

990

841

1290

650

1290

790

990

711

990

742

1290

790

1490

997

1290

650

1299

890

1290

845

790

495

790

495

1090

550

990

667

1190

708

1190

742

1290

945

DĚTSKÉ FOTBALOVÉ BOTY

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím