Jaké oblečení vybrat na prázdniny?

Jaké oblečení vybrat na prázdniny?

Mílovými kroky se blíží horká, prázdninová sezóna. Již za nedlouho vyndáme ze skříní kufry a začne balení na nezapomenutelnou cestu. Plánujete vysněný výjezd, ale netušíte ještě, jaké oblečení si vzít se sebou? Nemějte obavy - tuto záležitost by vám měl usnadnit náš seznam cestovních nezbytností! S tímto oblečením a doplňky si budete moci plnými doušky užívat letních krás a vaší zasloužené dovolené!

Oblečení na prázdniny - seznam vašich must-haves!

Na začátku stojí za to připomenout, že při balení na prázdniny sázíme na ta nejpohodlnější řešení. Sandálky na podpatku sice mohou přijít vhod během léta tráveného ve městě, ale o dovolené jsou svoboda a ležérnost ve stylizacích tím nejžádoucnějším. Pokud navíc hodláte strávit tento pobyt aktivně, bez pohodlného oblečení a bot se prostě neobejdete! S nimi budete svá prázdninová dobrodružství prožívat na 100 %! Takže, začínáme balit!

Pohodlné boty

Prohlídky památek, horské túry, a dokonce i procházky uličkami měst - při každé z těchto prázdninových aktivit se pohodlné boty určitě neztratí. Vlastně budou tou nejlepší volbou. Důležité je, aby byly prodyšné, správně vytvarované a uzpůsobené povrchu, po němž se budete pohybovat. Může se jednat o sportovní boty ze síťky, sportovní sandály, ale také o pestrobarevné, pěnové žabky, pokud se teda vydáte do tropů k moři!

Prodyšné tričko na každý den

Rozhodně nejpohodlnější variantou pro prázdninovou cestu jsou trička a silně vykrojené topy. Vsaďte na kousky z prodyšných tkanin - bavlny či lnu. Vezměte si jich tolik, kolik dní trvá vaše dovolená, ba dokonce o dvě více - pro případ... nečekaných nehod.

Plavky

Jedná se bez debat o jeden z nejdůležitějších prvků prázdninové výbavy bez ohledu na to, kam se vydáváte. Pokud plánujete strávit spoustu času ve vodě, pořiďte si hned několik různých plavek, které dobře padnou a poslouží skvěle nejenom na pláži či u bazénu, ale taktéž ve městě. Koneckonců, vršek bikin může krásně nahradit podprsenku a jednodílné plavky zase vypadají super se šortkami a žabkami. Nejkrásnější plavky, ať už jednodílné či dvoudílné, najdete mimo jiné v nabídce značky Lotto.

Sluneční brýle

Nejlépe uděláte, když si je nasadíte nebo vložíte do příruční tašky, neboť jistě přijdou vhod už v průběhu cesty. Sluneční brýle jsou taktéž základem vaší bezpečnosti a pohodlí. Při západu slunce či během opalování nemusíte mhouřit oči. Dobře vybrané brýle budou rovněž skvělým doplňkem prázdninových stylizací, proto se vyplatí vsadit na model uzpůsobený vašemu stylu, například s barevnými sklíčky, zajímavými obroučkami nebo se sportovním charakterem.

Batoh nebo velká shopperka

Ať už v horách, nebo u moře, vždy se vám bude hodit velká, objemná taška, která pojme lahev s vodou, něco na čtení a osušku - nezbytnost na bazén či pláž. Jestli se ale vydáváte na aktivní odpočinek v horách, vsaďte na batoh s kapsičkami. A pokud trávíte svou dovolenou na pláži, pak bude ideální volbou velká plážová taška, kterou sladíte s vašimi letními outfity.