Jaké sportovní doplňky byste měli mít ve svém šatníku?


Bez ohledu na to, zda je pro Vás trénink základ anebo se věnujete fyzické aktivitě jednou za čas – sportovní doplňky by měly být součástí Vaší garderoby. Nikdy nevíte, kdy přijdou vhod. Co víc – některé z nich můžete využít rovněž během běžného dne. Takže... jaké doplňky musíte mít ve své skříni?


Objemná sportovní taška

Sportovní taška je základ. Objemná, s oddělenou přihrádkou na boty nebo mokré oblečení, s nastavitelným popruhem a měkkými úchyty pro přenášení v ruce. Taková, ve které vměstnáte celý sortiment na trénink, do posilovny či na bazén a současně ji bez problému budete moci využít během víkendového výletu mimo město. Univerzální, funkční, pohodlná a objemná. S dodatečnými kapsami ze síťky a také několika menšími na zip. S pevnějším dnem, díky kterému vše zůstane na svém místě. Co víc - ideálně, aby byla vyrobená z voděodolných materiálů. Díky tomu se osvědčí rovněž během nepříznivého počasí. Pro jakou se rozhodnout? Klasickou černou nebo tmavě modrou tašku Nike, adidas nebo Puma? A možná růžovou nebo úplně jinou sportovní tašku? Širokou nabídku s logem známých značek najdete v našem internetovém obchodě.Sportovní láhev na vodu

Tedy další must have, který byste měli mít. Sportovní láhev se osvědčí nejen během tréninku v posilovně, na fitness, během výletu na kole či jiné sportovní disciplíny. Můžete si ji vzít s sebou rovněž během úpalných dnů, kdy je nezbytné dodržovat pitný režim a Vy máte dlouhý a aktivní den poza domem. Odpovídající hydratace je nesmírně důležitá a schopnost snížit spotřebu plastů nahrazením je opakovaně použitelnou sportovní lahví bude jistě dobrou volbou. Jak pro Vás, tak i pro celou planetu. Jaké nabídky najdete v našem internetovém obchodě? Budou to sportovní láhve značky Lock&Lock. Díky jejich funkčnosti, designu a praktičnosti, je využijete jene na trénink, ale také do práce.Ručník

Zdálo by se, že mezi nezbytnými sportovními doplňky se nacházejí hlavně sportovní tašky? Ovšem! Jednak během každého tréninku (a nejen tehdy) jedním z nezbytných elementů je ručník. Přidají se nejen na bazén či po intenzivním tréninku, kdy se chcete osvěžit pod sprchou. Osvědčí se rovněž v posilovně či na fitness. Jeho využití je mnoho. Proto by měl být nejen savý, ale i měkký a příjemným v doteku. Vsaďte na rychleschnoucí ručník Feewear Travel, který snadno složíte na malou kostku a vložíte do batohu. A možná se rozhodnete na jeden z bavlněných ručníků Lotto?


Odpovídající oblečení

Jednak všechny sportovní doplňky, to jsou pouze elementy tohoto, co by měl každý fanoušek aktivit mít ve své skříni. Co je tedy základ? Odpovídající sportovní oblečení, v tom rovněž tréninková obuv. Oblečení by mělo být takové, které nebude omezovat v pohybu a současně se bude vyznačovat prodyšností a možností odvádět vlhkost. Barevné sportovní legíny, top na cvičení, odpovídající tričko sport a možná lehká bunda? K tomu boty s měkkým svrškem a pružnou podrážkou. V nabídce 50 styl najdete široký sortiment sportovního oblečení a bot na běhání nebo těch na trénink. Máte svou oblíbenou značku? Ceníte si jakost Nike, adidas a možná Lotto nebo Umbro? Najdete je u nás všechny!Samozřejmě to ještě není konec seznamu nezbytných sportovních doplňků! Patří tam rovněž odpovídající ponožky na cvičení, ledvinky, pásky, chrániče či kšiltovky. Jednak výše uvedený seznam zahrnuje to, co je nejdůležitější – nejen pro začátečníky fyzických aktivit.


Populární sportovní tašky

240

90

240

110

240

117

240

117

240

117

240

123

250

135

250

171

250

171