Padělky Vans – jak je rozpoznat?


Oblíbené džíny, košile nebo tričko a tričko – to je klasika městského looku! Taková stylizace se osvědčí jak na nákupy, tak i na setkání s přáteli či na procházku se psem a dokonce ve škole nebo v práci. Mezinárodní sláva a uznání jednak mají svou temnou stránku. Díky tomu, že mnoho lidí prahne mít tyto boty ve své sbírce, nečestní výrobci obuvi postřehli příležitost snadného výdělku... Nenechte se zmást! Dovězte se, jak rozpoznat padělky Vans, aby jste během nákupu měli jistotu, že vybíráte to, co je opravdu originální.


Jakost především

Jak je známo, slavné značky si nedovolují dělat chyby a vždy dbají o každý detail. Samozřejmě i ti nejlepší chybují, ale v případě takových značek jako je Vans, musíte mít jednoduše smůly, aby jste natrefili na model s vadou. První věc, která by měla zvrátit Vaši pozornost, je nízká jakost zpracování. Trčící nitky? Křivé švy anebo chybějící švy? Záděry na nových botách? Dávejte si na to pozor! Pravděpodobně držíte v rukou neoriginální model, který bude pro Vás zklamáním - ať už jde o vzhled, tak i o kvalitu. Dosáhnout vizuální podoby je snadné, jednak o jakost je třeba bojovat. Producenti padělků si s tím hlavu nelámou – pro ně je nejdůležitější, aby jste hodně zaplatili za produkt, který za ty peníze nestojí. Než tedy boty zakoupíte, pozorně si je prohlédněte a ověřte, zda vypadají tak, jak by měly vypadat. Nejednejte ukvapeně a buďte ostražití - většina padělků je rozpoznatelných již na první pohled.

Ďábel tkví v detailech

Držíte v rukou své vysněné Vans a zdá se Vám, že vše je v pořádku? Možné, že máte pravdu, ale lépe se ještě zdržte s nákupem. Nepoctiví producenti nabízejí pouze dobře promyšlené napodobeniny, namísto originálního produktu vysoké jakosti. Pokud tedy švy a materiál neupoutaly Vaší pozornost, věnujte chvilku na důkladné prohlédnutí štítku na jazyku. Měl by být světlý, čitelný a řádně všitý. Vans dbá dokonce o takové detaily! Na originálním štítku kecek najdete informace o tom, v jaké zemi byly vyrobené a také délku vložky v centimetrech a velikost - dle evropského, britského a amerického číslování. Kód s továrním číslováním by se měl rovněž nacházet na podrážce.


Dokonalá dokonalost

Milovníci pouličních trendů si zamilovali kecky Vans rovněž za to, že dokonale poukazují na energii a vášeň streetwearu. V čem se to projevuje? Mezi jinými v detailem, které na první pohled vypadají jako omyly. Ve skutečnosti to však jsou promyšlené elementy designu... a způsobem, jak odlišit originál od padělků. Kupujíc své vysněné tenisky Vans se také zaměřte na patu. Mělo by se tam nacházet charakteristické logování ve formě malé „záplaty“ aplikované na překrývající se gumové pásky. Vypadá to trochu nedbale, ale právě díky takovým detailům boty mají svůj unikátní charakter! Logo značky by se mělo rovněž nacházet na vložce uvnitř bot (oplácí se zaměřit pozornost na jakost potisku – měl být výrazný). Některé modely mají rovněž malý štítek na boku bot. Nevynechávejte rovněž to, co je vespod. Jedním z nejvíce známých elementů v produkt značky je podrážka s charakteristickým vzorem v podobě kosočtverců a šesticípých hvězd. Jde o takzvaný Waffle Code. Vidíte rozdíly? Na podrážce se nacházejí pouze kosočtverce bez charakteristických hvězdiček? Pozor! Pravděpodobně máte v rukou padělek!


Komfort především

Je ještě jedna věc, která Vám pomůže rozpoznat, zda jsou boty originální nebo ne. Řeč je samozřejmě o měkkosti celého modelu. Kecky Vans jsou proslavené nejen svým skvělým looku, ale rovněž pohodlím, které garantuje konstrukce ideálně přizpůsobená tvaru nohy. Právě proto jsou boty lehce prohnuté. Měl by být také natolik elastický, aby bylo možné je bez problému prohnout ještě více. Samozřejmě buďte opatrní, abyste nepoškozovali tenisky, ale pokud musíte k tomu vynaložit sílu, abyste je ohnuli, pravděpodobně máte v ruce napodobeninu. Originální boty Vans jsou měkké a elastické.


Nákup online

Stav štítku, švy, jakost materiálů a elastičnost – to vše si můžete v kamenném obchodě ověřit. Ale co když plánujete nákup online? Bez obav – snadno si můžete ověřit, zda Vám prodejce nabízí originální produkt nebo padělek. Především se zaměřte na kvalitu fotografie. Je malá, nevýrazná a kliknutí je fotografie rozmazaná? Raději z nákupu v tomto e-shopu zrezignujte. Pozornost upoutá rovněž cena. Originální kecky Vans, to je jakost, do které se oplácí investovat. Přesto, že se někdy vyskytují životní příležitost, cena značně nižší, než ta nabízená výrobcem, mělo by Vás to upozornit, že něco tady nehraje. Neriskujte zklamání! Dobré originální boty Vans, to je must have ve skříni každého milovníka městských trendů, protože jsou spolehlivé, stylové a co je nejdůležitější, rovněž odolné. To je právě jakost, o kterou značka dbá každého dne.


Pánské boty Vans

1290

892 Kč

1290

952 Kč

1290

1225 Kč

2190

1521 Kč

Dětské boty Vans

1190

742 Kč

1190

817 Kč

990

841 Kč

1190

1011 Kč

1190

1011 Kč

1190

1011 Kč

1590

1181 Kč

1290 Kč

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím