Způsoby jak rozpoznat padělky bot Reebok

Hledáte ideální obuv na běžné nošení? A možná potřebujete něco na trénink – v posilovně nebo doma? Produkty Reebok Vás jistě nezklamou! Obuv této značky garantuje nejen komfort a jedinečný look, ale rovněž dlouhou životnost. Jednak ještě než sáhnete po peněžence, počkejte! Tak dobré věci často bývají padělané a neoriginální boty Reebok se nikdy neosvědčí natolik, jako originály. Ve 50 style Vám vždy garantujeme nejvyšší jakost, ale jestli nakupujete někde jinde, musíte se mít na pozoru. Do pasti podvodníků se můžete nechat chytit snadněji, než si myslíte! Přečtěte si naše způsoby jak rozpoznat padělky bot Reebok a nenechte se ošidit.

Obezřetnost online

Na neoriginální obuv nejsnadněji narazíte v internetových obchodech. Důvod je jednoduchý - nemáme možností si produkt důkladně prohlédnout, takže nám nezbývá nic jiného, nežli důvěřovat prodejci. A ten ne vždy musí mít dobré záměry! Jestli se nechcete splést, navštěvujte pouze takové internetové prodejny, které dávají garanci originality, jednak dokonce i tehdy se mějte na pozoru. Namísto slepé důvěry si důkladně prohlédněte webové stránky a ověřte, zda se tam nacházejí kontaktní údaje. Mohou být viditelné v hlavičce anebo umístěné v samostatné záložce. Jestli je však nenajdete, je dost možné, že prodejte nemá zájem být kontaktován. Obává se snad toho, že to nebude příjemný rozhovor, protože má něco na svědomí? Nedůvěřujte rovněž obchodům, ve kterých je produkt neodpovědně prezentovaný. Scházející fotografie v dobré jakosti může být znakem, že se Vám někdo snaží nabídnout neoriginální boty Reebok. Nedopusťte to! Nakupujte pouze tam, kde se fotografie dá zvětšit tak, abychom si mohli daný produkt důkladně prohlédnout.

Životní příležitost?

Reebok, podobně jako jiné známé značky, vsází na jakost – a to samozřejmě s sebou nese jisté náklady. Nákup originální obuvi, to je investice, která se Vám vrátí. Pokud tedy hledáte ideální sneakery či runnery, zaměřte pozornost na cenu, která je uvedená na internetových stránkách. Samozřejmě stává se, že originální produkt můžete pořídit v super nabídce – například během výprodeje – ale to je spíše výjimka. Co víc, dokonce během nejvíce žhavého výprodeje by se cena neměla značně lišit od doporučené ceny výrobce. Nenechejte se rovněž napálit na lákavé slogany jako „limitovaná kolekce” či „speciální edice”. Jedním z nejjednodušších způsobů, jak nám prodat neoriginální model bot, který pouze připomíná originální. Tímto způsobem nepoctiví producenti obcházejí právo! Jestli máte o originalitě daných bot pochybnosti, raději ověřte na stránkách výrobce, zda takový model vůbec vznikl. Několik zasvěcených sekund na ujištění Vás může zachránit před nevydařeným nákupem.

Padělky Reebok v obchodech

Na internetu je rozhodně snadnější se stát obětí podvodu, ale to neznamená, že v kamenných prodejnách jsme v bezpečí. Tam rovněž můžeme narazit na neoriginální produkty, proto je tak důležité vědět, co kupujeme. Jak rozpoznat padělané boty Reebok? Hlavním varovným signálem je jistě nízká jakost zpracování. Samozřejmě chyby se stávají, ale značky ceněné na celém světě, si nedovolí dělat časté a do očí bijící chyby. Než si tedy boty koupíte, zaměřte pozornost na to, jak jsou vyrobené. Nerovné nebo dvojité švy, trčící nitky či kousky materiálu anebo skvrny od lepidla – to by mělo vzbudit Vaši pozornost! A také odradit od nákupu, protože boty, které mají viditelné výrobní vady, jistě nesplní Vaše očekávání. Ověřte také, zda obuv nemá praskliny či odřeniny, které by mohly svědčí o tom, že obuv nám dlouho neposlouží. Rozhodně také ověřte sériové číslo produktu, které by se mělo nacházet na štítku a ujistěte se, zda takový model vůbec vzniknul. Někdy právě tímto způsobem můžeme nejsnadněji vykrýt padělek!

Důležité detaily

Ďábel tkví v detailem, a to se osvědčí rovněž v případě padělaných bot Reebok. Nepoctiví prodejci mají celý arzenál prostředků, kterými se nás snaží oklamat a někdy jsou to právě detaily, které dělají rozdíl! Na co zaměřit pozornost, kromě kvality šití a lepení? V první řadě se důkladně podívejte na název značky. Ta zní „Reebok”, bezpochyby se dvěma „e” a veškeré změny, to jsou pouze snahy obejít registrované ochranné známky. Rovněž důležitý je také font. Na originálním obuvi jsou písmena „e” velmi charakteristická. Tento detail Vám může pomoci ocenit originalitu obuvi. Rovněž důležitý je také štítek. Pokud na obuvi schází, to mluví samo za sebe, ale pokud jsou některé informace na něm nečitelné a samotný šev je křivý, raději produkt odložte. Je dost pravděpodobné, že v rukou držíte padělek! Po důkladné kontrole je vše v pořádku, včetně barev a tabulky velikostí? V tom případě směle kupujte a těšte se nejvyšší jakostí, kterou již dlouhá léta značka Reebok garantuje. Při odpovídající péči Vám originální originální boty Reebok poslouží po mnoho let.

Dámské boty Reebok

Pánské boty Reebok

990

655

1290

845

1290

845

1890

1035

1590

1035

1490

1050

1590

1190

1890

1215

1890

1350

1890

1350

1890

1490

Dětské boty Reebok