New Balance 410

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 1

Cena

POHLAVÍ

VELIKOST

BARVA

1 – tolik máme v obchodě bot New Balance 410

CZK 990

Velikosti

37

1840 Kč

990 Kč

New Balance
Zobrazit:
z 1

New Balance 410

Hledáte boty, které se zařadí do každé všední stylizace? Věřte osvědčené nabídce od známé a osvědčené značky NB! Modely z kolekce New Balance 410 jsou neobvykle populární lifestylovou obuví, kterou si zamilovaly miliony lidí na celém světě. Chcete se cítit dobře a komfortně v každé situaci? Seznamte se s bohatou nabídkou obchodu 50style a vyberte si svůj oblíbený design v atraktivní ceně. Klasika v černo-bílém vydání a nebo extravagantní červeň? Ve 50style najde každý něco pro sebe.

Kolekce inspirovaná slavnými běžeckými botami

Projektanti značky již roky dbají o to, aby jejich modely byly nejen dokonalé s ohledem na vzhled, ale také, ale také pohodlné. Těmito hodnotami se řídili rovněž při tvoření modelů slavné kolekce 410. Jakým způsobem toho dosáhli? Je to prosté. Americká značka se rozhodla sáhnout do bohaté tradice svých dřívějších projektů a při tvoření modelu využili ty nejlepší vlastnosti slavných běžeckých bot ze 70. let. Efektem bylo stvoření ultra lehkých a zároveň výjimečně odolných lifestylových bot, které si získaly miliony fanoušků komfortních stylizací na každý den. Jejich pohodlí doceníte při každém kroku. Měkká výstelka chrání před bolestivými oděrkami a puchýři a pěnová podrážka zajistí, že každá pohyb bude elastický a příjemný.

Klasický design pro každého

Čím se vyznačuje každý model podepsaný americkou značkou New Balance? Samozřejmě charakteristickým „N”, které zdobí boky bot. Není tomu jinak v případě kolekce NB 410. Klasický střih svršku a logo značky jim dávají rozpoznatelný vzhled. Boty z prezentované kolekce zakomponujete do každé stylizace. Lehké šaty, teplejší plášť či oblíbené džíny a tričko? Jedno je jisté – tyto boty budou vypadat dokonale v každém looku. Čeká Vás dlouhý den v práci nebo příjemná procházka po městě? Zajistěte si dokonalý vzhled a nepřetržitý pocit komfortu. Navštivte e50style.cz a vyberte si své vysněné boty z kolekce New Balance 410.

Prohlédněte si kolekce New Balance:

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím