Nike Air Heights

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 1

Cena

Pohlaví

Velikost

Barva

Prohlížíte si boty Nike Air Heights
Dostupné modely tenisek: 1

CZK 1290

Velikosti

42,5

2190 Kč

1290 Kč

Nike
Zobrazit:
z 1

Nike Air Heights – sneakersy pro speciální účely

Komfort, styl a trvanlivost… v jednom? To je úkol pro opravdové mistry. Pokud stále hledáte své vysněné sneakersy, které se osvědčí jak během všedního dne, tak i ve více výjimečný chvílích, jste na správném místě. Nike Air Heights, boty které perfektním způsobem propojují kouzlo tehdejších let se zcela novodobým řešením, Vás jistě zaujmou. Poznejte všechny jejich přednosti a přesvědčte se, že právě ony scházejí ve Vaší skříni.

Jakost ve znaku Swoosh, to je obuv značky Nike

Přemýšlíte nad tím, na co vsadit tuto sezonu? Neváhejte ani chvíli - Nike je vždy trefou do černého! Tato americká značka není bezdůvodně považována za kultovní. Důvěřují ji miliony lidí na celém světě, ať už profesionálové, tak i amatéři. Na oblečení a obuv podepsané Swooshem vsázejí nejen milovníci městského stylu a fanoušci komfortu, ale také trensetteři, stylisté a především hvězdy sport. Fotbalisté, basketbalistu, atleti, běžci – oni všichni již vědí, že pokud jde o komfort a odolnost, Nike nemá sobě rovných. Boty Air Heights v pánské a dámské verzi jsou tohoto dokonalým příkladem. Model je vyroben z materiálů dokonalé jakosti – odolné kůže, pevné gumy, měkkého textilního materiálu – které garantují trvanlivost a nevšední komfort. Za pohodlí jednak odpovídá něco víc – systém Air-Sole ukrytý v podrážce, jedna z nejmodernějších technologií Nike. Pružná pěna ideálně tlumí každý krok, zajistí noze bezpečí a podporu. S takovou pomocí dokonce i ten nejvíce aktivní den nebude tak náročný. Vsaďte na komfort garantovaný Nike a nezpomalujte bez ohledu na okolnosti.

Komfort dokonalého looku - boty Nike Air Heights

Streetwearu – nepoddajnému, plného vášně a svobody – jistě zavděčujeme jedno: fakt, že pohodlí je možné propojit s jedinečným designem! To právě díky opravdovým fanouškům pouliční módy, producenti obuvi a oblečení sportovního střihu, zcela pochopili naše potřeby. Nike jde tímto směrem již desítky let a v každém projektu šikovně propojuje komfort s dokonalým lookem. Právě proto Air Heights jsou tak uchvácejí! Boty Nike Air Heights jsou navržené tak, aby si vyhověly dokonce i těm nejnáročnějším, těší oko výjimečným designem, inspirovaným trendy z tehdejších doby. Váháte, zda návrat do ztřeštěných 90. let je něco pro Vás? Přestaňte pochybovat! Retro navázání v novodobých projektech, to je poslední výkřik módy a způsob jak vytvořit jedinečnou stylizaci. Vkomponujte tyto sneakery do svých oblíbených outfitů a sledujte, jek se promění v nejmódnější stylizace. Vsadíte na klasické sneakersy ve verzi black and white? A možná zvolíte ty s lesklými elementy, aby jste ještě více zvýraznili navázání na stylistiku z tehdejších let? Výběr záleží jen na Vás! Nemusí to být barva černá, jednak boty Nike Air Heights jistě budou trefou do černého. Díky Nike Air Heights vždy budete trendy za každých podmínek a těšit se komfortem skvělého looku.

Barvy Nike Air Heights:

Nike air Heights:

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím