Nike Air Max Motion

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 1

Cena

POHLAVÍ

VELIKOST

BARVA

Prohlížíte si  Nike Air Max Motion
Dostupné modely bot: 1

CZK 1390

Velikosti

36,5

2590 Kč

1390 Kč

Nike
Zobrazit:
z 1

Nike Air Max Motion

Kultovní Air Max se těší popularitou na celém světě již od roku 1987, kdy se na trhu objevil první představitel série bot na běhání s viditelným vzduchovým polštářkem. Autorem prvních Air Max a mnoho jiných reprezentantů této série byl Tinker Hatfield. Výjimečný talent jednoho z nejpopulárnějších projektantů sportovní obuvi způsobil, že Air Max si získaly srdce nejen milovníků běhání, ale rovněž nadšenců streetwearové módy a sběratelů bot. Současně velké množství lidí z různých koutů světa vybírá modely ze série AM jako klíčový element každodenních stylizací. Jednou z novějších nabídek z kultovní série je kolekce Nike Air Max Motion, která je odvozená od různých variant modelu vzorovaném na sportovní klasice z portfolia firmy založené Philem Knightnem a Billem Bowermanem.

Kultovní boty v různých variantách

V našem internetovém obchodě e50style.cz najdete různé varianty modelu Nike Air Max Motion, jak pro muže, tak i pro ženy. Jednotlivá vydání populárních bot se od sebe liší vzhledem i užitými technologiemi a konstrukcí. Jednak všechny varianty mají společné vlastnosti, které jsou pro uživatele klíčovými. Boty Nike Air Max Motion mají prodyšný svršek, který se individuálně přizpůsobí tvaru nohy a velikosti chodidla. Novodobé materiály nabízejí nejen výjimečnou lehkost produktu, ale také mají značný vliv na cirkulaci vzduchu. Kromě toho se v botách z této kolekce můžeme setkat s promyšlenou konstrukcí podrážky, která v každé variantě odpovídá za odpružení a přilnavost k povrchu. Za absorpci otřesů samozřejmě odpovídá legendární systém Air Max, tedy umístěný vzduchový polštářek uvnitř podrážky.

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím