Nike Air Max Motion

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 3

Cena

POHLAVÍ

VELIKOST

    Méně Více

BARVA

Prohlížíte si  Nike Air Max Motion
Dostupné modely bot: 3

CZK 1390

Velikosti

36,5 37,5 38 38,5 40 40,5 41

2590 Kč

1390 Kč

Nike
CZK 1590

Velikosti

35,5 36,5 38 38,5 39 40

1990 Kč

1590 Kč

Nike
CZK 1790

Velikosti

42,5 43 44 46

2590 Kč

1790 Kč

Nike
Zobrazit:
z 3

Nike Air Max Motion

Kultovní Air Max se těší popularitou na celém světě již od roku 1987, kdy se na trhu objevil první představitel série bot na běhání s viditelným vzduchovým polštářkem. Autorem prvních Air Max a mnoho jiných reprezentantů této série byl Tinker Hatfield. Výjimečný talent jednoho z nejpopulárnějších projektantů sportovní obuvi způsobil, že Air Max si získaly srdce nejen milovníků běhání, ale rovněž nadšenců streetwearové módy a sběratelů bot. Současně velké množství lidí z různých koutů světa vybírá modely ze série AM jako klíčový element každodenních stylizací. Jednou z novějších nabídek z kultovní série je kolekce Nike Air Max Motion, která je odvozená od různých variant modelu vzorovaném na sportovní klasice z portfolia firmy založené Philem Knightnem a Billem Bowermanem.

Kultovní boty v různých variantách

V našem internetovém obchodě e50style.cz najdete různé varianty modelu Nike Air Max Motion, jak pro muže, tak i pro ženy. Jednotlivá vydání populárních bot se od sebe liší vzhledem i užitými technologiemi a konstrukcí. Jednak všechny varianty mají společné vlastnosti, které jsou pro uživatele klíčovými. Boty Nike Air Max Motion mají prodyšný svršek, který se individuálně přizpůsobí tvaru nohy a velikosti chodidla. Novodobé materiály nabízejí nejen výjimečnou lehkost produktu, ale také mají značný vliv na cirkulaci vzduchu. Kromě toho se v botách z této kolekce můžeme setkat s promyšlenou konstrukcí podrážky, která v každé variantě odpovídá za odpružení a přilnavost k povrchu. Za absorpci otřesů samozřejmě odpovídá legendární systém Air Max, tedy umístěný vzduchový polštářek uvnitř podrážky.

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím