Nike Air Max Motion LW

Změňte obsah vyhledávané fráze.
Zkuste užít méně filtrů (odstraňte méně důležité).

Zpět do obchodu

Nike Air Max Motion LW

Model pro milovníky designu ve stylu retro. Design navazující na tréninkovou a běžeckou obuv Nike padne do gustu těm, kteří si cení pohodlný městský styl. Díky široké paletě dostupných barev Nike Air Max Motion LW je můžeme s úspěchem zakomponovat do oblíbených stylizací.

Základním materiálem svršku je prodyšná síťka typu mesh. Celku dodají kouzlo kožené elementy, které dokazují, že značka Nike se zaměřuje na každý detail svých produktů. Vnitřek bot tvoří příjemná tkanina, která má vliv na celkový komfort nošení a svobodu pohybu. Podrážka z pěny IU a gumy, to je spojení, které garantuje komfort, dobrou přilnavost a dlouhou životnost obuvi. V podrážce se nachází vzduchový polštářek, tedy legendární systém Air. Pokročilá technologie odpovídá za odpružení. Tlumení otřesů chrání klouby a kosti před potencionálními úrazy

Nike Air Max Motion LW jsou dostupné v pánských i dámských velikostech. Oregonský koncern se rovněž postaral o dostupnost modelu ve verzi SE. Široký výběr barev umožní fanouškům streetwearu pořízení bot v oblíbené barvě.

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím