Pánské Nike Air Zoom Superrep

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 1

Cena

Velikost

Barva

Prohlížíte si pánské Nike Air Zoom Superrep
Dostupné modely: 1

CZK 2312

Velikosti

44,5

3190 Kč

2312 Kč

Nike
Zobrazit:
z 1

Pánské Nike Air Zoom Superrep – sportovní power přes celý den

Zde jsou boty, které nezklamou dokonce ani ty nejvíce náročné fanoušky každodenních aktivit. Pánské Nike Air Zoom Superrep, to není pouze dokonalý look plný charakteru, který Vás uchvátí od prvního okamžiku, ale rovněž celý zástup řešení, garantující vskutku mistrovský komfort. Nezáleží na tom, zda trénuje v posilovně, zda běháte ve svém oblíbeném parku anebo pobíháte po městě, protože máte spoustu vyřizování – vždy se můžete spolehnout na osvědčené technologie nabízené značkou Nike. Přesvědčte se, že boty Superrep byly stvořené pro takové osoby, jako jste právě Vy – muže, který jednoduše chce cítit perfektní sportovní power přes celý den.

Nike Air – odolná lehkost

Značku se Swoosh jistě není třeba nikomu představovat. Dokonale ji znají jak fanoušci pohodlí ve sportovním stylu, milovníci streetstyle, tak i nadšenci sportu. Profesionálové i amatéři si již po mnoho let cení řešení nabízená projektanty Nike a chválí si je za spolehlivost a jistotu komfortu, bez čeho by o vítězství nemohli ani pomyslet. Novodobé (a mnohdy až futuristické) technologie, reprezentované zajímavým způsob, to je charakteristický znak značky, viditelný v každém projektu – rovněž v modelu Air Zoom Superrep, který na Vás čeká ve 50 style. Tyto boty již od první obutí uchvácejí pohodlím, za které odpovídá systém vzduchových polštářků, skrytý v podrážce. To je něco, čím je značka Nike proslulá nejvíce. To právě tento element garantuje odpružení na nejvyšší úrovni, což odpovídá za bezpečí a komfort dokonce i během intenzivní aktivity. Tato obuv Vám pomůže dát sebe vše, bez ohledu na danou aktivitu. Za pohodlí jednak odpovídá nejen geniálně zkonstruovaná podrážka, ale rovněž svršek. Vyrobený ze spojení textilního a syntetického materiálu, díky čemu se snadno přizpůsobí tvaru nohy, současně zajistí odpovídající ventilaci a termický komfort na nejvyšší úrovni.

Sportovní look? To je právě Superrep!

Během plánování dalšího tréninku - ať už rekreačního či na profesionální úrovni anebo se připravujete na jinou intenzivní aktivitu, berete v úvahu parametry boty. Musíte se ujistit, zda obuv bude poskytovat Vašim nohám náležitou oporu, zda bude svršek prodyšný a podrážka odolná, a zda Vám umožní zachovat přilnavost, když se budete soustředit pouze na to, jak funguje Vaše tělo. To je samozřejmostí, jak pro Vás, tak i pro nás a především pro projektanty značky, kteří při vytváření tohoto modelu dbali o nejmenší detaily. Můžete si být jistí na 100 %! Ale Nike Air Zoom Superrep pro muže mají v sobě ještě něco, za co si je zamilujete: jedinečný look. Ačkoliv pohodlí a bezpečí jsou důležité, není tajemstvím, že vzhled se také počítá – nic přeci tak nemotivuje k pravidelnému pohybu, tak jako dokonalý fitlook. A když už můžete mít všechno naráz, není důvod přistupovat na kompromisy. Vsaďte tedy na komfort v neobvykle stylovém vydání a vyberte si boty plné charakteru, ve kterých každý trénink, dokonce i ten nejvíce intenzivní, se stane příjemností. Na kterou barevnou verzi vsadíte tentokrát? Rozhodněte se už teď a jděte do toho. Překračování vlastních hranic a pracování nad perfektní formou ještě nikdy nebylo tak jednoduché!

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím