Nike Arrowz

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 2

Cena

POHLAVÍ

VELIKOST

BARVA

2 – tolik máme v obchodě bot Nike Arrowz

CZK 790

Velikosti

44

2190 Kč

790 Kč

Nike
CZK 1390

Velikosti

45,5

1990 Kč

1390 Kč

Nike
Zobrazit:
z 2

Nike Arrowz

Hledáte super pohodlné a designérské sportovní boty, které se osvědčí při každém tréninku? Vsaďte na výjimečnou nabídku oregonské značky - Nike Arrowz! Ten model je dokonalou kombinací novodobých technologií, vysoké jakosti zpracování a skvělého designu. Bezpečí, komfort a efektivnost ve sportu jsou na dosah Vaší ruky!

Nike Arrowz - ideální na intenzivní trénink

Běháte? Chodíte do posilovny? A možná jste si oblíbili čím dál populárnější crossfit? Bez ohledu na to, jakou sportovní disciplínu zvolíte, jistě znáte ten pocit zrychleného tepu a rozehřátí celého těla. S novodobými botami Nike Arrowz se nemusíte obávat s pocitu diskomfortu způsobeného špatnou ventilací noh. Americká značka se tradičně postavila tomuto problému a stvořila boty, které jsou prodyšné a zajistí udržení optimální vnitřní teploty, dokonce i během intenzivní fyzické námahy. Svršek této tréninkové obuvi je zhotovený z lehkého, velmi prodyšného textilního materiálu. Díky tomu máte nejen garanci odpovídající ventilace, ale také perfektní přizpůsobení bot noze. Nike Arrowz příjemně zahalí nohy měkkostí a ochrání je před odíráním. V takové obuvi se s klidem můžete vydat na vytrvalostní běh či pořádný trénink crossfitu!

Stabilně při každém kroku

V dobré obuvi na trénink nemůže scházet stabilita. Značka Nike si je toho dokonale vědoma, a proto v modelu Nike Arrowz projektanti značky využili stabilizující gumové panely, které zdobí boky svršku. Taková konstrukce Vám zajistí bezpečí během vykonávání dynamických cviků. Rovněž se nemusíte strachovat o přilnavost, kterou garantuje pěnová podrážka z charakteristickým dezénem. Díky tomu, bez ohledu na to, na jakém typu povrchu sportujete, Vaše bezpečnost nebude ohrožena. Nike Arrowz jsou boty stvořené s myslí na sportovce a amatéry různých sportovních disciplín, kteří si neustále zvyšují laťku v dosahování svých cílů. Tento model tréninkových bot je dalším důkazem toho, že Nike již dlouhá léta podporuje své sportovce v jejich každodenních výzvách.

Nike Arrowz – design je důležitý!

Ve světě sportovní módy je funkčnost a vysoká jakost zpracování pouze polovina úspěchu. Za dokonalý koncový efekt přeci odpovídá rovněž dobrý vizuální efekt. Proto se model Nike Arrowz vyznačuje minimalistickou a velmi novodobou stylistikou, která jistě padne do gustu i těm nejnáročnějším. Chcete se na tréninku odlišit originálním sportovním outfitem? Začněte od designérských bot Nike Arrowz, které se prezentují dokonale! V nabídce značky najdete mnoho zajímavých barevných verzí – od šedé a černé až po poutavé neonové odstíny. Výběr záleží jen na Vás! Ale jedno je jisté – cvičení v těchto botách bude čistou příjemností.

Barvy bot Nike Arrowz

Nejpopulárnější rozměry bot Nike Arrowz

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím