Nike Arrowz

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 2

Cena

POHLAVÍ

VELIKOST

    Méně Více

BARVA

2 – tolik máme v obchodě bot Nike Arrowz

CZK 1181

Velikosti

42 42,5 43 44 44,5 45 45,5 46

2190 Kč

1181 Kč

Nike
CZK 1011

Velikosti

44 44,5 45,5

1990 Kč

1011 Kč

Nike
Zobrazit:
z 2

Nike Arrowz

Hledáte super pohodlné a designérské sportovní boty, které se osvědčí při každém tréninku? Vsaďte na výjimečnou nabídku oregonské značky - Nike Arrowz! Ten model je dokonalou kombinací novodobých technologií, vysoké jakosti zpracování a skvělého designu. Bezpečí, komfort a efektivnost ve sportu jsou na dosah Vaší ruky!

Nike Arrowz - ideální na intenzivní trénink

Běháte? Chodíte do posilovny? A možná jste si oblíbili čím dál populárnější crossfit? Bez ohledu na to, jakou sportovní disciplínu zvolíte, jistě znáte ten pocit zrychleného tepu a rozehřátí celého těla. S novodobými botami Nike Arrowz se nemusíte obávat s pocitu diskomfortu způsobeného špatnou ventilací noh. Americká značka se tradičně postavila tomuto problému a stvořila boty, které jsou prodyšné a zajistí udržení optimální vnitřní teploty, dokonce i během intenzivní fyzické námahy. Svršek této tréninkové obuvi je zhotovený z lehkého, velmi prodyšného textilního materiálu. Díky tomu máte nejen garanci odpovídající ventilace, ale také perfektní přizpůsobení bot noze. Nike Arrowz příjemně zahalí nohy měkkostí a ochrání je před odíráním. V takové obuvi se s klidem můžete vydat na vytrvalostní běh či pořádný trénink crossfitu!

Stabilně při každém kroku

V dobré obuvi na trénink nemůže scházet stabilita. Značka Nike si je toho dokonale vědoma, a proto v modelu Nike Arrowz projektanti značky využili stabilizující gumové panely, které zdobí boky svršku. Taková konstrukce Vám zajistí bezpečí během vykonávání dynamických cviků. Rovněž se nemusíte strachovat o přilnavost, kterou garantuje pěnová podrážka z charakteristickým dezénem. Díky tomu, bez ohledu na to, na jakém typu povrchu sportujete, Vaše bezpečnost nebude ohrožena. Nike Arrowz jsou boty stvořené s myslí na sportovce a amatéry různých sportovních disciplín, kteří si neustále zvyšují laťku v dosahování svých cílů. Tento model tréninkových bot je dalším důkazem toho, že Nike již dlouhá léta podporuje své sportovce v jejich každodenních výzvách.

Nike Arrowz – design je důležitý!

Ve světě sportovní módy je funkčnost a vysoká jakost zpracování pouze polovina úspěchu. Za dokonalý koncový efekt přeci odpovídá rovněž dobrý vizuální efekt. Proto se model Nike Arrowz vyznačuje minimalistickou a velmi novodobou stylistikou, která jistě padne do gustu i těm nejnáročnějším. Chcete se na tréninku odlišit originálním sportovním outfitem? Začněte od designérských bot Nike Arrowz, které se prezentují dokonale! V nabídce značky najdete mnoho zajímavých barevných verzí – od šedé a černé až po poutavé neonové odstíny. Výběr záleží jen na Vás! Ale jedno je jisté – cvičení v těchto botách bude čistou příjemností.

Barvy bot Nike Arrowz

Nejpopulárnější rozměry bot Nike Arrowz

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím